Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Seksen Günde Devri Alem e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Seksen Günde Devri Alem PDF EPUB


Jules Verne

Seksen Günde Devri Alem - Jules Verne pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jules Verne
DOSYA BOYUTU 7,91
TARİH 2019-10-14
ISBN 6057982940
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bilimsel keşiflerin baş döndürücü bir hızla ilerlediği on dokuzuncu yüzyılın ikinci yarısında, teknolojik buluşlar hayatın bütün akışını giderek değiştirmekte, buhar gücüyle çalışan taşıtlar, hayal bile edilmeyen uzakları yakın kılmaktadır. Phileas Fogg’un, sadece seksen günde dünyanın çevresini dolaşabileceği iddiası, serüven tutkusuna dayalı özgüveni olduğu kadar, bilim ve teknolojinin olanaklarına duyulan inancı da yansıtır. Roman birçok kez sahnelenmiş, sinemaya aktarılmış, çizgi filmlere malzeme oluşturmuş, karakterleri tüm dünyada herkesin kahramanları haline gelmiştir.

...urs), Jules Verne'in yazdığı ve ilk kez 1872 yılında yayımlanan bir macera romanıdır ... 80 Günde Devr-i Alem İzle, 1080P Türkçe Dublaj İzle - 720pizle.org ... . SEKSEN GÜNDE DEVRİ ALEM KİTABININ ÖZETİ. Phileas Fogg, hiç kimsenin hakkında hiçbir şey bilmediği zengin ve kibar bir beyefendidir. Seksen günde devr-i alem- Jules Verne. Başlıca Kahramanlar: Bay Fogg: Bir İngiliz centilmenidir. Doğuya doğru giderek seksen günde dünya turu yapmaya çalışacaklardır. Seyahetleri sırasında farklı farklı ülkere uğrayacaklar , 19 yüzyılın tanınmış ... Seksen Günde Devriâlem - Jules Verne ... . Seyahetleri sırasında farklı farklı ülkere uğrayacaklar , 19 yüzyılın tanınmış figürleri ie karşılaşacak ve kimi zamanda iddia sonucu yapmış oldukları seyahet bir kaçışa dönüşecektir. 80 Günde Devri Alem... Jules Verne. Phileas Fogg, kimsenin hakkında hiçbir şey bilmediği zengin ve kibar bir İngiliz beyefendisidir. Son derece düzenli bir hayat sürmesiyle ünlüdür. Seksen Günde Devriâlem yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Seksen Günde Devriâlem kitabına benzeyen kitaplar. Çiğdem 80 Günde Devri Alem'i inceledi. A...