Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Seksen Günde Devri Alem e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Seksen Günde Devri Alem PDF EPUB


Jules Verne

Seksen Günde Devri Alem - Jules Verne pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jules Verne
DOSYA BOYUTU 9,50
TARİH 2019-10-14
ISBN 6057982940
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bilimsel keşiflerin baş döndürücü bir hızla ilerlediği on dokuzuncu yüzyılın ikinci yarısında, teknolojik buluşlar hayatın bütün akışını giderek değiştirmekte, buhar gücüyle çalışan taşıtlar, hayal bile edilmeyen uzakları yakın kılmaktadır. Phileas Fogg’un, sadece seksen günde dünyanın çevresini dolaşabileceği iddiası, serüven tutkusuna dayalı özgüveni olduğu kadar, bilim ve teknolojinin olanaklarına duyulan inancı da yansıtır. Roman birçok kez sahnelenmiş, sinemaya aktarılmış, çizgi filmlere malzeme oluşturmuş, karakterleri tüm dünyada herkesin kahramanları haline gelmiştir.

...ı farklı ülkere uğrayacaklar , 19 yüzyılın tanınmış figürleri ie karşılaşacak ve kimi zamanda iddia sonucu yapmış oldukları seyahet bir kaçışa dönüşecektir ... 80 Günde Devr-i Alem İzle, 1080P Türkçe Dublaj İzle - 720pizle.org ... . 80 Günde Devri Alem... Jules Verne. Phileas Fogg, kimsenin hakkında hiçbir şey bilmediği zengin ve kibar bir İngiliz beyefendisidir. Son derece düzenli bir hayat sürmesiyle ünlüdür. Seksen Günde Devriâlem yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Seksen Günde Devriâlem kitabına benzeyen kitaplar. Çiğdem 80 Günde Devri Alem'i inceledi. Aksiyon, komedi, macera. Yıldız: Luke Wilson, Owen Wilson, Frank Coraci vb. Jules Verne'in klasik eserinden perdeye uyarlanan "80 G ... Seksen Günde Devriâlem - Jules Verne ... . Çiğdem 80 Günde Devri Alem'i inceledi. Aksiyon, komedi, macera. Yıldız: Luke Wilson, Owen Wilson, Frank Coraci vb. Jules Verne'in klasik eserinden perdeye uyarlanan "80 Günde Devrialem"... 80 Günde Devri Alem. Phileas Fogg, kimsenin hakkında hiçbir şey bilmediği zengin ve kibar bir İngiliz beyefendisidir. Son derece düzenli bir hayat sürer. titiz ve dakik yaşayan biridir. Seksen Günde Devr-i Âlem, dünyada okunma rekoru kırmış bir kitaptır. Kitabın diğer adı 80 Günlük Dünya Gezisidir. 80 günde devri alem. Bu resime 0 yorum yazıldı. seksen günde devr i alem*. şükela: tümü | bugün. kitap okuyorum. beni her zaman keyifle dinliyorlar. bu haftaki kitabımız da jules verne 80 günde devri alemdi. bay fogg ve uşağının maceralarını... 80 günde devr-i alem (türkçe düblaj). 80 günde devr-i alem. Phileas Fogg, kimsenin hakkında hiçbir şey bilmediği zengin ve kibar bir İngiliz ...