Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sherlock Holmes / Kızıl Dosya e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sherlock Holmes / Kızıl Dosya PDF EPUB


Sir Arthur Conan Doyle

Sherlock Holmes / Kızıl Dosya - Sir Arthur Conan Doyle pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sir Arthur Conan Doyle
DOSYA BOYUTU 8,1
TARİH 2019-10-09
ISBN 9752208636
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dedektiflik ilminin ustası Sherlock Holmes ve onun sadık vakanüvisi John Watson'ı bir araya getiren polisiye roman tarihinin bu en meşhur karşılaşması Sir Arthur Conan Doyle'ın Kızıl Dosya adlı kitabında yer alır. Kitap, okuyucuyu sadece Holmes efsanesinin büyülü dünyasına adım attırmakla kalmaz, onu aynı zamanda Londra'nın sisli, gaz lambalarıyla aydınlatılan sokaklarından alıp Utah'ın güneş altında kavrulan geniş ovalarına doğru heyecanlı bir yolculuğa çıkarır."Hayat renksiz bir yün yumağıysa, bazen o yumağın içinde kırmızı bir iplik belirir, bu, cinayetin sebep olduğu bir kırmızılıktır, bizim görevimiz de bu ipliği ortaya çıkarmak, diğerlerinden ayırmak ve her bir santimini incelemektir.”

...aşlar. Akıllı Sıralama Yeni Gelenler İlk Bitecek Ürünler Fiyata Göre (Önce En Yüksek) Fiyata Göre (Önce En Düşük) ... Sherlock Holmes - Kızıl Dosya - Arthur Conan Doyle ... . | Filtrele. sherlock holmes kızıl dosya. için 52 ürün bulundu. Sir Arthur Conan Doyle'un ünlü kahramanı Sherlock Holmes'ün ilk defa okurla buluştuğu Kızıl Dosya, gelecek birçok maceranın sıfır noktası!.. Sherlock Holmes-Kızıl Dosya. Sherlock Holmes ve Kızıl Dosya (İngilizce orijinal adı:Sherlock Holmes and a Study in Scarlet) 1983 tarihli,Avustralya yapımı,Burbank Films Australia'nın Çizgi klasikler Dizisi için hazırlanan... Yeni arkadaşı Dr. Watson için ise hâlâ en büyük esrar, Sherlock Holmes'un ta kendisi. Ian Edginton ve I.N.J. Culbard ... Sherlock Holmes-Kızıl Dosya - Timaş Yayınları ... ... Yeni arkadaşı Dr. Watson için ise hâlâ en büyük esrar, Sherlock Holmes'un ta kendisi. Ian Edginton ve I.N.J. Culbard tarafından uyarlanan bu dört Arthur Conan Doyle klasiğinden ilki Kızıl Dosya'yı... Sir Arthur Conan Doyle. *Renksiz hayat çilesinin içinden kızıl bir cinayet ipliği geçer... ...ve bizim görevimiz onu çözmektir!* Kana bulanmış odada bir ceset bulunur ama üzerinde tek çizik bile yoktur. Arthur Conan Doyle, Kızıl Dosya'da Brixton Caddesi'nde işlenen bir cinayeti ve duvara kanla yazılı "Tüm Sherlock Holmes hikâyelerini okudum… her biri İngiliz edebiyatında daimi yerleri olan eserler." Sherlock Holmes Kızıl Soruşturma. 162 Sayfa · 2016 · 653 KB · 5,084 İndirme· Türkçe. Classic short stories of S...