Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sherlock Holmes / Kızıl Dosya e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sherlock Holmes / Kızıl Dosya PDF EPUB


Sir Arthur Conan Doyle

Sherlock Holmes / Kızıl Dosya - Sir Arthur Conan Doyle pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sir Arthur Conan Doyle
DOSYA BOYUTU 12,58
TARİH 2019-10-09
ISBN 9752208636
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dedektiflik ilminin ustası Sherlock Holmes ve onun sadık vakanüvisi John Watson'ı bir araya getiren polisiye roman tarihinin bu en meşhur karşılaşması Sir Arthur Conan Doyle'ın Kızıl Dosya adlı kitabında yer alır. Kitap, okuyucuyu sadece Holmes efsanesinin büyülü dünyasına adım attırmakla kalmaz, onu aynı zamanda Londra'nın sisli, gaz lambalarıyla aydınlatılan sokaklarından alıp Utah'ın güneş altında kavrulan geniş ovalarına doğru heyecanlı bir yolculuğa çıkarır."Hayat renksiz bir yün yumağıysa, bazen o yumağın içinde kırmızı bir iplik belirir, bu, cinayetin sebep olduğu bir kırmızılıktır, bizim görevimiz de bu ipliği ortaya çıkarmak, diğerlerinden ayırmak ve her bir santimini incelemektir.”

... Films Australia'nın Çizgi klasikler Dizisi için hazırlanan ... Sherlock Holmes - Kızıl Dosya - Arthur Conan Doyle ... ... Sherlock Holmes'ün okuyucuları ile tanıştığı ilk kitap bu. Sanırım kitapla ilgili tek anlamadığım nokta kitabın adı neden "Kızıl Dosya" bunu anlayamadım ama kitap gerçekten harikaydı. Sherlock Holmes ve Dr. Watson nasıl tanıştı? NTV Yayınları'nın ilk üçü büyük ilgi gören ÇİZGİ ROMAN POLİSİYE KLASİKLERİ serisinin dördüncü kitabı, KIZIL DOSYA! Sherlock Holmes. Her şeyin başladığı nokta. Her polisiye severin aklına ... Sherlock Holmes-Kızıl Dosya - Timaş Yayınları ... . Her şeyin başladığı nokta. Her polisiye severin aklına takılan sorunun cevabı... Holmes'un hem okurla hem de en yakın arkadaşı Dr. Watson'la ilk kez karşılaştığı roman Kızıl Dosya. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Çok satanlar üstte İlişkiye göre. %45. Sherlock Holmes - Kızıl Dosya. Sherlock Holmes Kızıl Dosya. Kitapçı Samet Yangın Etiketler: Dünya Klasikleri, Kızıl Dosya, Macera, Martı Yayınları, Polisiye, Sherlock Holmes, Sir Arthur Conan Doyle. Bunlardan sonra birkaç Sherlock kitabı okudum fakat sırası karışıktı ben de en baştan sırayla okuyayım dedim ve ilk kitap olan Sherlock Holmes Kızıl Dosya'yı okudum ve eleştirmek istedim. Mesleğinin ilk yıllarında başarı yakalayamayınca kendini yazmaya adadı. Kızıl Dosya, yazarın ilk önemli eseri olarak bilinmektedir. Bu kitap, dünyaca ünlü hayali dedektif Sherlock Holmes'un......