Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aynalar Günlüğü e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aynalar Günlüğü PDF EPUB


Salah Birsel

Aynalar Günlüğü - Salah Birsel pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Salah Birsel
DOSYA BOYUTU 3,79
TARİH 2019-09-02
ISBN 9755709956
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Edebiyatımızda günlüğün bir tür olarak kabul görmesindeki tartışmasız rolüyle, Türkçenin hem kazıcısı hem kuyumcusu Salâh Birsel Aynalar Günlüğü'nde kendisiyle ve okuruyla mahrem söyleşisine devam ediyor. Günlük türünde bir esere verilen ilk ödülün de sahibi olan Birsel, Günlükler dizisinin bu üçüncü kitabında 1986-1988 yılları arasındaki, yetmişlerine yaklaştığı günleri paylaşıyor. Yaşlılık ve ölüm rüzgârlarının efil efil estiği sayfalarda edebiyatın yakın ve uzak karakterleri canlanıyor, Edip Cansever'in deyişiyle Kentlerin Büyük Terzisi'nin terzihanesi okura tüm hoşmerimliğiyle açılıyor."Ama yetmiş beşinde, sekseninde hâlâ dingildek ve Kemal Sunal gibi sırıtkan papatyalar da var. Bunlar, ya şamaya ne kadar? Ya ben? Ben ne kadar?" diyen yazarla birlikte biz de yaşlılık biliminde az da olsa yol alıyoruz.

...kabul görmesindeki tartışmasız rolüyle, Türkçenin hem kazıcısı hem kuyumcusu Salâh Birsel Aynalar Günlüğü'nde kendisiyle ve okuruyla mahrem söyleşisine ... Aynalar Günlüğü - Ekşi Sözlük ... ... Hacivat Günlüğü ve Yaşlılar Günlüğü'nden sonra şimdi de yazarın 1986-1988 yıllarında tuttuğu Aynalar Günlüğü'nü yayımlıyoruz. 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Aynalar Günlüğü Aynalar Günlüğü. Sel Yayıncılık. %22. Yaşlılık Günlüğü. Salah Birsel. Sel Yayıncılık. Edebiyatımızda günlüğün bir tür olarak kabul görmesindeki tartışmasız rol ... Aynalar Günlüğü - Ekşi Sözlük ... . Sel Yayıncılık. %22. Yaşlılık Günlüğü. Salah Birsel. Sel Yayıncılık. Edebiyatımızda günlüğün bir tür olarak kabul görmesindeki tartışmasız rolüyle, Türkçenin hem kazıcısı hem kuyumcusu Salâh Birsel Aynalar Günlüğü'nde kendisiyle ve okuruyla mahrem söyleşisine... 16.20 TL. Aynalar Günlüğü-Sel Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 14.25 TL. Edebiyatımızda günlüğün bir tür olarak kabul görmesindeki tartışmasız rolüyle, Türkçenin hem kazıcısı hem kuyumcusu Salâh Birsel Aynalar Günlüğü'nde kendisiyle ve okuruyla mahrem... Aynalar Günlüğü en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Aynalar Günlüğü satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Alış-Veriş Listeme Ekle. Aynalar Günlüğü. rolüyle Türkçenin hem kazıcısı hem kuyumcusu Salâh Birsel Aynalar Günlüğü'nde kendisiyle ve okuruyla mahrem söyleşisine devam ediyor. Kargo dahil en ucuz14,00 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Aynalar Günlüğü. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 25+ adetSon güncelleme: 31 dakika önce idefix. 9789755709956. 399663. Aynalar Günlüğü. Sel Yayınları. 17.00. Aynalar Günlüğü. Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. Edebiyatımızda günlüğün bir tür olarak kabul görmesindeki tartışmasız rolüyle, Türkçenin hem kazıcısı hem kuyumcusu Salâh Birsel Aynalar Günlüğü'nde kendisiyle ve okuruyla mahrem söyleşisine......