Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Başarının Manevi Sebepleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Başarının Manevi Sebepleri PDF EPUB


Prof. Dr. Faruk Beşer

Başarının Manevi Sebepleri - Prof. Dr. Faruk Beşer pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Faruk Beşer
DOSYA BOYUTU 3,78
TARİH 2019-05-27
ISBN 6058163980
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hayretle gördüm ki, çok zeki saydığım bazı insanlar sürekli kaybettiler. Aksine, evinin yolunu bulamaz diyeceğimiz bazıları kazandıkça kazandılar. O halde başarıda zekânın yeri nedir? Başarı, her ne ise, rastgele bir olgu değildir. Kazananlar ya da kaybedenler tombaladan çıkmıyor. İnsanlar ümitleriyle yaşarlar. Herkesin ulaşmak istediği hedefleri ve arzuları vardır. Ama insanlar kısacık hayatlarında bunlardan çok az bir kısmına ulaşabilirler. Biz bilgilerimizle gözlemlerimizi birlikte hesaba kattığımızda ve işin manevi sebeplerini göz ardı etmediğimizde görünen manzarayı tespite çalıştık. “Elbette yanılmış olma ihtimalimiz vardır, ama öyle sanıyorum ki, isabet etmiş olma ihtimalimiz çok daha fazladır.” Diyen Faruk Beşer doğru sebeplerle buluşturarak kılavuz olmaya çalışıyor “Başarının Manevi Sebepleri” kitabı ile.

...er. Sepete At Hemen Al. Başarının Manevi Sebepleri ... Başarının Manevî Sebepleri ... . Hayretle gördüm ki, çok zeki saydığım bazı insanlar sürekli kaybettiler. Beşer doğru sebeplerle buluşturarak kılavuz olmaya çalışıyor "Başarının Manevi Sebepleri" kitabı ile. BAŞARININ MANEVİ SEBEPLERİ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. PROF.DR.FARUK BEŞER kitapları ve NUN 2011 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Başarının Manevi Sebepleri Kitabı Hakkı ... Başarının Manevi Sebepleri ... .com'da. Başarının Manevi Sebepleri Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Başarının Manevi Sebepleri kitabını inceleyeceği... Einsten'in dediği gibi, "Tanrı zar atmaz.". Biz bilgilerimizle gözlemlerimizi birlikte hesaba kattığımızda ve işin manevi sebeplerini göz ardı etmediğimizde görünen manzarayı tespite çalıştık. 9 €. Einsten'in dediği gibi, Tanrı zar atmaz. Biz bilgilerimizle gözlemlerimizi birlikte hesaba kattığımızda ve işin manevi sebeplerini göz ardı etmediğimizde görünen manzarayı tespite çalıştık. 13.86 TL. Diyen Faruk Beşer doğru sebeplerle buluşturarak kılavuz olmaya çalışıyor "Başarının Manevi Sebepleri" kitabı ile. 12.01 TL. Diyen Faruk Beşer doğru sebeplerle buluşturarak kılavuz olmaya çalışıyor "Başarının Manevi Sebepleri" kitabı ile. Başarı ve Kişisel Gelişim. Geri. Başarının Manevi Sebepleri Faruk Beşer. Biz bilgilerimizle gözlemlerimizi birlikte hesaba kattığımızda ve işin manevi sebeplerini göz ardı etmediğimizde... Başarının Manevi Sebepleri. id="reduction_amount". 13,00 ₺. Biz bilgilerimizle gözlemlerimizi birlikte hesaba kattığımızda ve işin manevi sebeplerini göz ardı etmediğimizde görünen manzarayı... 16.20 TL. Diyen Faruk Beşer doğru sebeplerle buluşturarak kılavuz olmaya çalışıyor "Başarının Manevi Sebepleri" kitabı ile. Faruk Beşer -...