Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hayat Okumaları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hayat Okumaları PDF EPUB


Hilal Altındiş

Hayat Okumaları - Hilal Altındiş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hilal Altındiş
DOSYA BOYUTU 4,47
TARİH 2020-01-31
ISBN 6057730510
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Şu karşıda duran dağ var ya... İşte o senin günahın! Nasıl da engel oluyor fersah fersah açılmana farkında mısın? Nasıl da duruyor önünde koskoca! Nasıl yıkıyor bütün hayallerini. Varmak istediğin yeri göstermiyor bile sana... Herkes kendi günahının hamalı yo dostum! Onlar senin, kaçma! Ve şimdi derin bir nefes al! Bütün gücünle ver nefesini. Başının üstündeki kâinat yıkılacak gibi olsun! Bir özür dile en derininden! Bir tövbe çek ki yerle bir olsun koskoca dağ! Ve açılsın önün! İzin verme hiçbir günahının seni durdurmasına... Rabbine ulaşmak için en güzelinden bir tövbe et. En temizinden, en derininden... Hiçbir ufuk bir tövbeden daha uzak değil, unutma! Hiçbir hayal için geç değil! Kaldır başını, dik dur, niyet et ve başla! Bugün senin en güzel günün olsun. En güzel gün seninki olsun. Selam olsun.

... Diyanet Radyo'da… 344 - Bahadır Yenişehirlioğlu ile Hayat Okumaları - 13 ... Hayat Okumaları - Diyanet Radyo Resmi Web Sitesi ... .09.2019. Gençlik. Hayat Okumaları. Hayat okumaları. Yeni. Yazar Ana Sayfa › slick slider › Hayat Okumaları. DUYURU Hayatta her şey tersiyle kaimdir ve asla çelişki yoktur. 7.20 TL. Şu karşıda duran dağ var ya... İşte o senin günahın! Nasıl da engel oluyor fersah fersah açılmana farkında mısın? Nasıl da duruyor önünde koskoca! Nasıl yıkıyor bütün hayallerini. Hilal Altındiş. Şu karşıda duran dağ var ya... İşte o senin g ... Hayat Okumaları | bkmkitap.com ... . Hilal Altındiş. Şu karşıda duran dağ var ya... İşte o senin g...