Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri PDF EPUB


Durene Jones

Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri - Durene Jones pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Durene Jones
DOSYA BOYUTU 9,45
TARİH 2019-11-19
ISBN 6057834126
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitapta İznik ve Delft çinilerinin muhteşem çeşitliliğinden esinlenilerek tasarlanmış,modern stilde kanaviçe çini modelleri bulunmaktadır. Modeller değişik zorluk derecelerinde ve boyutlardadır. Küçük boy modellerle hediye etiketleri, iğnedenlikler, havlu kenarları, küçük süsler, mini panolar yapabilirsiniz, daha büyük ve karışık desenleri, pano, perde, masa örtüsü, mefruşat gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Kitapta yer alan modeller hem yeni başlayan hem de deneyimli işleyiciler için uygundur.Tüm şemalar renkli ve sembollü olarak işlemeye uygun boyutta sunulmuştur.

...nden esinlenilerek tasarlanmış, modern stilde kanaviçe çini modelleri bulunmaktadır ... Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri ... . Bu kitapta İznik ve Delft çinilerinin muhteşem çeşitliliğinden esinlenilerek tasarlanmış, modern stilde kanaviçe çini modelleri bulunmaktadır. Modeller değişik zorluk derecelerinde ve boyutlardadır. 21.60 TL. Bu kitapta İznik ve Delft çinilerinin muhteşem çeşitliliğinden esinlenilerek tasarlanmış, modern stilde kanaviçe çini modelleri bulunmaktadır. 24 TL. Bu kitapta İznik ve Delft çinilerinin muhteşem çeşitliliğinden esinlenile ... Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri - Durene Jones | kitapyurdu.com ... . 24 TL. Bu kitapta İznik ve Delft çinilerinin muhteşem çeşitliliğinden esinlenilerek tasarlanmış, modern stilde kanaviçe çini modelleri bulunmaktadır. Modeller değişik zorluk derecelerinde ve boyutlardadır. 19.92 TL. Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri-Tuva Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bu kitapta İznik ve Delft çinilerinin muhteşem çeşitliliğinden esinlenilerek tasarlanmış, modern stilde kanaviçe çini modelleri bulunmaktadır. Modeller değişik zorluk derecelerinde ve boyutlardadır. Kanaviçe İznik ve Delft ÇinileriBu kitapta İznik ve Delft çinilerinin muhteşem çeşitliliğinden esinlenilerek tasarlanmış,modern stilde kanaviçe çini modelleri. Ana Sayfa. Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri. Kanaviçe iznik ve delft çinileri. Barkod 9786057834126. Stok Durumu VAR. Durene Jones tarafından kaleme alınan Kanaviçe İznik ve Delft Çinileri Pdf İndir isimli 96 sayfadan oluşan kitap; TUVA YAYINCILIK yayınevinin 19/11/2019 Salı tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile... Bu kitapta İznik ve Delft çinilerinin muhteşem çeşitliliğinden esinlenilerek tasarlanmış, modern stilde kanaviçe çini modelleri bulunmaktadır. Modeller değişik zorluk derecelerinde ve boyutlardadır. Durene Jones. Kitap Tanıtımı. Bu kitapta İznik ve Delft çinilerinin muhteşem çeşitliliğinden esinlenilerek tasarlanmış, modern stilde kanaviçe çini modelleri bulunmaktadır....