Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kuzgun ve Devlet e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kuzgun ve Devlet PDF EPUB


Koray Şerbetçi

Kuzgun ve Devlet - Koray Şerbetçi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Koray Şerbetçi
DOSYA BOYUTU 6,18
TARİH 2019-11-04
ISBN 6051835471
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kuruluş döneminden başlayarak Osmanlı’nın dünyaya sunmuş olduğu insana değer veren ve insanı öne çıkaran siyasetini görerek tarihimizle bir kez daha gurur duyacaksınız. Bugüne kadar bildiğimiz kalıplaşmış bilgileri bambaşka bir bakış açısıyla değerlendiren ve farklı yorumlar, çıkarımlar, kazanımlar ortaya koyan bir kitap. Özellikle Osmanlı tarihine ilgisi olanlara rehber niteliğinde bir çalışma.Kitap, Batılıların ve Osmanlı’nın insana yaklaşımı arasındaki farkları, konuyu en hassas noktasından vuran sorular ve bu soruların cevaplarıyla okuyucuya sunuyor.Kitapta Aristotales ile Şeyh Edebâli, Tolstoy ile Köse Mihail, Jül Sezar ile Fatih Sultan Mehmed gibi tarihî şahsiyetlerin farklı bir okuması yapılarak karşılaştırmalı bir medeniyetler tablosu ortaya konuluyor.Kısacası; kendi tarihini, kendi kültür ve medeniyetini daha iyi anlamak isteyen nesillerin -kolayca hafızalara kazınacak bilgilerle- hiç sıkılmadan, yorulmadan okuyabileceği bir kitap.

...t Ocak Dergâh adlı kitaplarında ülkücü hareketin 12 Eylül 1980 sonrasındaki yaklaşık 10 yıllık krizli dönemini ele alan Tanıl Bora ve Kemal Can, Devlet ve Kuzgun'da, MHP'nin 1991 sonrası bu ... Kuzgun ve Devlet | bkmkitap.com ... ... İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Kuzgun Ve Devlet - Koray Şerbetçi. HBV00000PKNKD. Hatalı İçerik Bildir. Kuzgun Ve Devlet - Koray Şerbetçi Yorumları. Çok İyi. (0). 14 TL. Kuruluş döneminden başlayarak Osmanlı'nın dünyaya sunmuş olduğu insana değer veren ve insanı öne çıkaran siyasetini görerek tarihimizle bir kez daha gurur duyacaksınız. devlet ve kuzgun 1990'lardan 2000'lere mhp kemal can, tanıl bora. mhp için 1991-2003 dönemi, özel bir dönemdi. büyük bir ... Kuzgun ve Devlet ... . devlet ve kuzgun 1990'lardan 2000'lere mhp kemal can, tanıl bora. mhp için 1991-2003 dönemi, özel bir dönemdi. büyük bir ...