Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Öğretmenler İçin Algı Yönetimi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Öğretmenler İçin Algı Yönetimi PDF EPUB


Çağlayan Babacan

Öğretmenler İçin Algı Yönetimi - Çağlayan Babacan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Çağlayan Babacan
DOSYA BOYUTU 5,51
TARİH 2019-11-22
ISBN 6059367622
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Öğretmenler İçin Beden Dili’nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. Başarı ve başarısızlık kavramını veli, öğrenci ve öğretmenler nasıl algılar? Veli, öğrenci ve öğretmenler ne tür otoriteyi olumlu algılar? Serbest kıyafet ve resmi kıyafetin insan algısına ve davranışlarına etkisi nedir? Öğretmenin “bilmiyorum” cevabını veli ve öğrenciler nasıl algılar? Eğitimde son sözü kim söylemek istiyor? Branşlara göre cinsiyet algısı var mı? Öğretmenler, öğrenciler ve velilerin hayatının ne kadarını kontrol ettiğini düşünüyor? İki yıllık bir saha çalışmasına ve literatür araştırmasına dayanan bu kitap “algıların eğitimde de yönetilebileceğini” gösterdiği için alanında bir ilktir. Kitap; eğitimcilere, öğretme evrenini işlevsiz hale getiren yerleşik algıları ve bunlarla baş etme yollarını gösteriyor. Daha da önemlisi araçların mesajın kendisi haline geldiği eğitim etkinliklerinde, öğrencilerin dünyayı kavrayış ve algılayış şekli olan “mindset”lerine dokunmanın yöntemlerini açıklıyor.

...lığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya ... Öğretmenler İçin Algı Yönetimi - Çağlayan Babacan ... . 'Öğretmenler İçin Algı Yönetimi', eğitimcilere, öğretme evrenini işlevsiz hale getiren yerleşik algıları ve bunlarla baş etme yollarını gösteriyor. Künye: Eser Adı: Öğretmenler İçin Algı Yönetimi. Öğretmenler İçin Algı Yönetimi. Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. 20 TL. Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yaza ... Öğretmenler İçin Algı Yönetimi Pdf İndir - EPDF KİTAP İNDİR ... . 20 TL. Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. Öğretmenler için Algı Yönetimi. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 10+ adetSon güncelleme: 24 dakika önce D&R. 18 TL. Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. 18.75 TL. Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. Öğretmenler İçin Algı Yönetimi. Elma Yayınevi. Çağlayan Babacan. yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. Çağlayan Babacan. Kitap Tanıtımı. Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. %20. Yeni. Öğretmenler İçin Algı Yönetimi. Çağlayan Babacan. ELMA Yayınevi. Öğretmenler İçin Algı Yönetimi. Öğretmenler İçin Algı Yönetimi - Elma Yayınevi - 9786059367622 - Çağlayan Babacan - - Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok s. Çağlayan Babacan tarafından kaleme alınan Öğretmenler İçin Algı Yönetimi Pdf Oku isimli 175 sayfadan oluşan kitap; ELMA YAYINEVİ yayınevinin 22/11/2019 Cuma tarihinde ve 1... Çağlayan Babacan. Öğretmenler İçin Beden Dili'nin yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farklılığı ve yanılgılarını anlatıyor okuyucuya. Öğretmenler İçin Algı Yönetimi [ Çağlayan Babacan ]. ELMA Yayınevi. yazarı Çağlayan Babacan kitabında birçok soruya cevaplar vererek daha nice algı farkl...