Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yönetim 101 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yönetim 101 PDF EPUB


Stephen Soundering

Yönetim 101 - Stephen Soundering pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Stephen Soundering
DOSYA BOYUTU 9,52
TARİH 2019-09-26
ISBN 6050207217
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir işletmenin başarılı olması için etkili personel yönetimi şarttır. Yöneticilik ile ilgili kitaplar genellikle en iyi uygulamaların ayrıntılarını öyle sıkıcı şekilde ele alır ki, en uyanık CEO’nun bile uykusunu getirir. Yönetim 101 bu tür sıkıcı açıklamaları bir kenara itiyor ve gerçek deneyimleri baz alıyor. Personelinizi hem üretken hem de mutlu kılarak şirketinizi, departmanınızı ya da ekibinizi nasıl yöneteceğinizi adım adım size gösteriyor. İşe alma, işten çıkarma, yetki devretme ve yol gösterme gibi önemli meselelerden, raporlama, sunum yapma ve telefon ya da e-posta trafiğiyle başa çıkma gibi ikinci planda kalan meselelere dek pek çok alanda sizi aydınlatıyor. Tüm sorularınızın yanıtları Yönetim 101’de.

...L. Yönetim 101 bu tur sıkıcı açıklamaları bir kenara itiyor ve gerçek deneyimleri baz alıyor ... Yönetim Kurulu - A101 ... . Personelinizi hem uretken hem de mutlu kılarak şirketinizi, departmanınızı ya da ekibinizi nasıl... Yönetim 101. Bir işletmenin başarılı olması için etkili personel yönetimi şarttır. Yönetim 101 bu tu¨r sıkıcı açıklamaları bir kenara itiyor ve gerçek deneyimleri baz alıyor. 21.25 TL. Yönetim 101 bu tur sıkıcı açıklamaları bir kenara itiyor ve gerçek deneyimleri ba ... Yönetim 101 - Stephen Soundering -Halkkitabevi ... . 21.25 TL. Yönetim 101 bu tur sıkıcı açıklamaları bir kenara itiyor ve gerçek deneyimleri baz alıyor. Personelinizi hem uretken hem de mutlu kılarak şirketinizi, departmanınızı ya da ekibinizi nasıl... 20 TL. Yönetim 101 bu tur sıkıcı açıklamaları bir kenara itiyor ve gerçek deneyimleri baz alıyor. Personelinizi hem uretken hem de mutlu kılarak şirketinizi departmanınızı ya da ekibinizi nasıl... Yönetim 101 bu tür sıkıcı açıklamaları bir kenara itiyor ve gerçek deneyimleri baz alıyor. Tüm sorularınızın yanıtları Yönetim 101'de. Stephen ...