Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sunumda Avantaj e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sunumda Avantaj PDF EPUB


Breck England

Sunumda Avantaj - Breck England pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Breck England
DOSYA BOYUTU 4,19
TARİH 2017-01-23
ISBN 9754345537
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yetişkinlerin ortalama dikkat süresi sekiz saniye, tam sekiz saniye! Çok sayıda dikkat dağıtıcı unsur arasında bilgilendirme ve ikna etme beceriksizliği ise 21. yüzyılın en büyük gizli maliyetlerinden birisi.Sunumda Avantaj bu maliyeti ortadan kaldırarak, kendinizle ve dinleyicilerinizle bağlantı kurup etkili bir sunum gerçekleştirebilmenizi sağlayacak dört maddeden oluşan “bağlantı modeli”ni öneriyor. Bu zihinsel model; dinamik ve cazip bir sunum için gerekli olan güçlü araçları içeriyor.

... Sunumda avantaj. Barkod 9789754345537. Stok Durumu TÜKENDİ ... Sunum Programlarının Avantaj ve Dezavantajları ~ M.Akif Çankaya ... . Kargo dahil en ucuz16,48 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Sunumda Avantaj. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: 13 dakika önce Amazon Türkiye. En uygun SUNUMDA AVANTAJ / VARLIK ürün ve modelleri markası ve VARLIK YAYINLARI KOLLEKTİF 1.BASKI FİLİZ NAYIR DENİZTEKİN TÜRKÇE 191 SAYFA 2017 özellikleri... Sunumda Avantaj. Katılımcıların etkili ve başarılı ... SUNUMDA AVANTAJ / VARLIK - 9789754345537 - Kitapsan ... ... Sunumda Avantaj. Katılımcıların etkili ve başarılı sunumlar gerçekleştirilmelerini sağlamak. Bunların hepsi zayıf sunumlar yüzünden ortaya çıkar. Etkili bilgi aktarma ve ikna metodlarının eksikliği, 21... Sunumda Avantaj Varlık Yayınları. Yetişkinlerin ortalama dikkat süresi sekiz saniye, tam sekiz saniye! Bu zihinsel model; dinamik ve cazip bir sunum için gerekli olan güçlü araçları içeriyor. 16.06 TL. Sunumda Avantaj bu maliyeti ortadan kaldırarak kendinizle ve dinleyicilerinizle bağlantı kurup etkili bir sunum gerçekleştirebilmenizi sağlayacak dört maddeden oluşan "bağlantı modeli"ni... 16.50 TL. Sunumda Avantaj bu maliyeti ortadan kaldırarak, kendinizle ve dinleyicilerinizle bağlantı kurup etkili bir sunum gerçekleştirebilmenizi sağlayacak dört maddeden oluşan "bağlantı modeli"ni... Çok sayıda dikkat dağıtıcı unsur arasında bilgilendirme ve ikna etme beceriksizliği ise 21. yüzyılın en büyük gizli maliyetlerinden birisi.Sunumda Avantaj bu maliyeti ortadan kaldırarak, kendinizle ve... Sunumda Avantaj bu maliyeti ortadan kaldırarak, kendinizle ve dinleyicilerinizle bağlantı kurup etkili bir sunum gerçekleştirebilmenizi sağlayacak dört maddeden oluşan "bağlantı modeli"ni öneriyor. Sunumda Avantaj bu maliyeti ortadan kaldırarak, kendinizle ve dinleyicilerinizle bağlantı kurup etkili bir sunum gerçekleş...