Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Benim Güzel Hatalarım e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Benim Güzel Hatalarım PDF EPUB


Mehmet Ali Kılınç

Benim Güzel Hatalarım - Mehmet Ali Kılınç pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mehmet Ali Kılınç
DOSYA BOYUTU 5,18
TARİH 2019-10-24
ISBN 6057674258
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Birini tek çare olarak görmek seni zayıf düşürür, çaresiz kılar.Kimseye ihtiyacın yok.Sen ahlaksız bir galibiyettense kaybetmeyi tercih ettiğinde güzelsin.Başkasının sonu mutlu biten masalında olmaktansa, gerekirse kendi masalının mutsuzu olup, göğsünü gere gere yalnızlığı yaşadığında güzelsin.Çünkü “Sen” sadece “Sen” olmayı başarabildiğinde güzelsin...Yaşanması gereken ne varsa yaşandı. Sevabıyla, günahıyla...Artık bulunduğun anın en saf, en temiz halindesin. Bırak aksın gözyaşların.Sen akıttığın damlalar kadar güçlüsün bu hayatta. Seni yaptıklarından dolayı suçlu gösterenler olursa, onları da sakın umursama. 

...larım var biran bile vazgeçmedim kendi yolumdann ... Athena / Kendi Yolumda - Benim Güzel Hatalarım Var (HD ve Altyazılı) ... . Benim güzel hatalarım var. 1,618 likes · 1 talking about this. Hatasiz insanin olmadigini biliyoruz hepimiz ama eminim güzel hatalarimiz wardir..... En yeni Benim Güzel Hatalarım kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Mehmet Ali Kılınç. Çünkü sen hatalarınla güzelsin... Birini tek çare olarak görmek seni zayıf d ... Athena / Kendi Yolumda - Benim Güzel Hatalarım Var (HD ve Altyazılı) ... ... Birini tek çare olarak görmek seni zayıf düşürür , çaresiz kılar. Kimseye ihtiyacın yok. Benim güzel hatalarım var. Böylece içi boş kendinizle baş başa kalmaz, daha zengin bir hayata sahip olur ve başkaları ile daha güzel iletişim kurarsınız." diyor. benim güzel hatalarım var, en güzel hatamdın, en heyecanlı hatamdım, en sevdiğimdin, sen aşkımdım ama aynı zamanda en güzel anımsın, anı olarak kalan bir hatamsın, keşke, herneyse. Z:"benim güzel hatalarım var.." Diyorum Kerem'e K:"en doğru hatam da sensin mesela, en güzeli.." Z:"bende.." Diyorum dudağına minik bir öpücük kondurarak. K:"benim güzel hatalarım var.." 14.30 TL. Çünkü sen hatalarınla güzelsin... Birini tek care olarak görmek seni zayıf düşürür caresiz kılar. Kimseye ihtiyacın yok. Sen ahlaksız bir galibiyettense kaybetmeyi tercih ettiginde guzelsin. E ben, ben böyleyim kendi yolumda.. Hayat benim her anımı, Ya...