Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kendin Ol!İçimdeki Uyanış e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kendin Ol!İçimdeki Uyanış PDF EPUB


Dr. Erhan Özer

Kendin Ol!İçimdeki Uyanış - Dr. Erhan Özer pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dr. Erhan Özer
DOSYA BOYUTU 7,61
TARİH 2019-07-17
ISBN 6050964431
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sağlık ve hastalıklar konusunda bildiğiniz her şeyi unutmaya hazır mısınız? İçimizdeki uyanışın ve şifanın tek ve değişmez formülünü öğrenmeye? Tuhaf bir çağda yaşıyoruz. Medyanın bilgi bombardımanı altındayız. Uzmanlar her gün yeni bir sağlık formülüyle çıkıyor karşımıza. Neredeyse her ailede bir kanser hastası var. Diyabet çocukluk yaşlarına inmiş durumda. Kime elini uzatsan depresyondan şikâyetçi ve evcil hayvanlarımıza bile antidepresan verecek kıvama geldik. Buna rağmen geleneksel tıp anlayışı ruhu hâlâ yok sayıyor. Evet, tuhaf bir çağda yaşıyoruz… Aşırı dozda bilgiye maruz kalıyoruz ama her gün yeni bir şey öğrenmek bizi sakinleştirmiyor, aksine kaygı bozukluğuna sürüklüyor. Size şifanın ve koruyucu hekimliğin tek ve değişmez formülünü söyleyeyim mi: KENDİN OLMAK! Yüzde yüz kendin olmak, evrensel yasaların ruhsal gelişimimiz için bizden istediği tek şey. Hastalıklar bir mesaj ve sükûnet fazında, sakin kalarak, korkmadan karşıladığımızda, doğru tedaviyle geçmeyecek tek bir hastalık bile yok! Kanser dahil! Bu kitap sizi hayatınızı değiştirecek bir farkındalığa ulaştırmak için yazıldı. Sadece okumakla bile içinizdeki şifanın uyanışına şahit olacaksınız.

.... kaleme aldığı Kendin Ol!-İçimdeki Uyanış adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al ... Kendin Ol! İçimdeki Uyanış ... . Kendin Ol!-İçimdeki Uyanış. Doğan Novus. 25.73. İlgili ürün bulunamadı veya satışa kapalı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Kendin Ol!: İçimdeki Uyanış (Turkish Edition) [Erhan Özer] on Amazon.com. *FREE* shipping on qualifying offers. Sağlık ve hastalıklar konusunda bildiğiniz her şeyi unutmaya hazır mısınız? Henüz üye değil misiniz? Kolayca üye olabilirsiniz. Hemen Üye Ol. Facebook ile Bağlan. Kendin Ol! %30. 21,70 TL. Size sifanin ve koruyucu hekimligin tek ve degismez formülünü söyle ... Kendin Ol!-İçimdeki Uyanış - -Halkkitabevi ... . Hemen Üye Ol. Facebook ile Bağlan. Kendin Ol! %30. 21,70 TL. Size sifanin ve koruyucu hekimligin tek ve degismez formülünü söyleyeyim mi: KENDIN OLMAK! Yüzde yüz kendin olmak, evrensel yasalarin ruhsal gelisimimiz icin bizden istedigi tek sey. Kendin Ol!: İçimdeki Uyanış Kağıt Kapak - 18 Temmuz 2019. Erhan Özer (Eser Sahibi). (İçimdeki Uyanış) - Erhan Özer - PDF E-Kitap Oku, İndir. (İçimdeki Uyanış) - Erhan Özer , #KendinOl!epubindir #KendinOl!epuboku #KendinOl!pdfindir #KendinOl!pdfoku, #pdf , pdfkitap. Ancak, bu uzantı özellikle taranmış belgeleri depolamak için tasarlanmıştır. Bu nedenle, bu format Kendin Ol!: İçimdeki Uyanış kitabının orijinal baskısının tam rengini iletir. İçimdeki Uyanış. A. Erhan Özer. Doğan Novus Yayınları. Yüzde yüz kendin olmak, evrensel yasaların ruhsal gelişimimiz için bizden istediği tek şey. Size şifanın ve koruyucu hekimliğin tek ve değişmez formülünü söyleyeyim mi: KENDİN OLMAK! Yüzde yüz kendin olmak, evrensel yasaların ruhsal gelişimimiz için bizden istedi...