Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Tembel Teneke Acaba Nerede? e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Tembel Teneke Acaba Nerede? PDF EPUB


Mavisel Yener

Tembel Teneke Acaba Nerede? - Mavisel Yener pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mavisel Yener
DOSYA BOYUTU 6,61
TARİH 2019-09-17
ISBN 6052031834
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kim İster Tembel Tenekeyi? Sıradışı dostluk hikâyemiz, Ata’nın bahçedeki çöp bidonundan gelen miyavlamayı duymasıyla başlıyor. Ufak, siyah kafasını bidondan uzatan sevimli pisicik, daha ilk bakışıyla Ata’nın gönlünü çelmeyi başarıyor. Acaba üşüyor mu yoksa karnı mı aç? Ya annesini kaybettiyse?! Gözyaşları daima göreve hazır olan Ata, her zamanki gibi biraz kararsız. Acaba kediyi eve mi götürmeli? Peki, iki yıldır onlarla yaşayan kedileri Sos kıskanmaz mı bu yavruyu? Yok canım, kediler kıskanç olur mu hiç! Yoksa olur mu?.. Öyleyse ona yeni bir yuva bulmalı. Bir duyuru hazırlayıp kasabadaki elektrik direklerine asmak işe yarar belki. İyi de, kim sahiplenmek ister ki böylesine şapşal, horlayan, tembel teneke bir kediyi? Ama o da ne, pisicik çoktan seçmiş bile ailesini...Çocuk ve gençlik yazınımızın üretken kalemlerinden Mavisel Yener’in yazıp Gül Sarı'nın resimlediği Tembel Teneke Acaba Nerede?, Tudem’in, okumaya isteksiz ve okuma güçlüğü çeken çocuklar için özel olarak hazırladığı SEN de OKU koleksiyonunun Türk yazarlar serisinde yayımlanan ilk kitabı.Özgün hikâyesinin satır aralarında, empati, önyargılar, aile ilişkileri, hayvan sevgisi ve başka canlılarla dünyayı paylaşabilme gibi önemli konulara dikkat çeken bu eğlenceli kitap, son sayfalarında okuruna yönlendirdiği sorularla aynı zamanda etkileşimli bir okuma deneyimi sunuyor.Sözcüklerle mücadele eden çocuklar; Ata, Sos ve Süs’ün izinde eğlenceli bir serüvene dalarak okuma sevgisi kazanıyor!

...yan, tembel teneke bir kediyi? kalemlerinden Mavisel Yener'in yazıp Gül Sarı'nın resimlediği Tembel Teneke Acaba Nerede?, Tudem'in, okumaya ... Tembel Teneke Acaba Nerede? (SEN de OKU Koleksiyonu) ... ... Tembel Teneke Acaba Nerede? [ Mavisel Yener ]. Tudem Yayınları. Sıradışı dostluk hikâyemiz, Ata'nın bahçedeki çöp bidonundan gelen miyavlamayı duymasıyla başlıyor. 11.10 TL. Ama o da ne, pisicik çoktan seçmiş bile ailesini... Çocuk ve gençlik yazınımızın üretken kalemlerinden Mavisel Yener'in yazıp Gül Sarı'nın resimlediği Tembel Teneke Acaba Nerede... Kitap. Çocuk Kitapları. Sen de oku- tembel teneke acaba nerede? Kargo dahil en ucuz11,05 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Tembel Teneke Ac ... Tembel Teneke Acaba Nerede - GittiGidiyor ... ... Kitap. Çocuk Kitapları. Sen de oku- tembel teneke acaba nerede? Kargo dahil en ucuz11,05 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Tembel Teneke Acaba Nerede?-Sen de Oku. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Tembel Teneke Acaba Nerede - Mavisel Yener. Mağaza: Bilgilikitabevi. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Ama o da ne, pisicik çoktan seçmiş bile ailesini... Çocuk ve gençlik yazınımızın üretken kalemlerinden Mavisel Yener'in yazıp Gül Sarı'nın resimlediği Tembel Teneke Acaba Nerede?, Tudem'in... Ama o da ne, pisicik coktan secmis bile ailesini... Cocuk ve genclik yazinimizin üretken kalemlerinden Mavisel Yener'in yazip Gül Sari'nin resimledigi Tembel Teneke Acaba Nerede?, Tudem'in... Tembel Teneke Acaba Nerede? Sıradışı dostluk hikâyemiz, Ata'nın bahçedeki çöp bidonundan gelen miyavlamayı duymasıyla başlıyor. Ufak, siyah kafasını bidondan uzatan sevimli pisicik, daha ilk... Çocuk ve gençlik yazınımızın üretken kalemlerinden Mavisel Yener'in yazıp Gül Sarı'nın resimlediği Tembel Teneke Acaba Nerede?, Tudem'in, okumaya isteksiz ve okuma güçlüğü çeken çocuklar için... 11.90 TL. Ama o da ne, pisicik çoktan seçmiş bile ailesini... Çocuk ve gençlik ...