Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ateş / Yangın Mavisi Serisi 2 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ateş / Yangın Mavisi Serisi 2 PDF EPUB


Binnur Şafak Nigiz

Ateş / Yangın Mavisi Serisi 2 - Binnur Şafak Nigiz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Binnur Şafak Nigiz
DOSYA BOYUTU 9,11
TARİH 2020-02-13
ISBN 6257050081
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Mayıs, pençeleri arasına düştüğü aşka açtığı savaştan galip çıkamaz.Sıraç ile ortasına düştükleri ateşler gitgide büyüyerek yangına dönüşmeye başladığında, artık Mayıs da tıpkı Sıraç’ın ona olduğu gibi Sıraç’a geri dönülemez bir şekilde âşık olur.Her gün biraz daha büyüyen duygular, yaklaşan tehlikenin gölgesinin üzerlerine düşmesine engel olamaz. Mayıs bir seçim yapmak zorunda bırakılır. Güneşin onun için yeniden doğduğuna inandığı gün ise aslında karanlığın bastıracağı gün olacaktır.∞Kalbimin atışları, ritmini koruyup hayatta kalabilmek için mücadele ediyordu. Karanlık her yerimi sarmıştı. Karanlık beni kucaklamış, ışığın girebileceği tüm delikleri acının kabuklarıyla tıkamıştı. İçime doldurduğum nefes değildi, yabancı sesten akan kelimeleri doldurup saplamıştım ciğerime. Parçalamıştı.Parçalanmıştım.Boynumdaki ateş kolyesi birden koparak gerdanımdan düşüp intihar etti. 

...iğer Kitapları. %25. Yangın mavisi serisi 3 - yangın ... Ateş Yangın Mavisi Serisi 2 Binnur Şafak Nigiz Dokuz Yayınları ... . Binnur Şafak Nigiz. Mayıs, pençeleri arasına düştüğü aşka açtığı savaştan galip çıkamaz. Sıraç ile ortasına düştükleri ateşler gitgide büyüyerek yangına dönüşmeye başladığında... Ürün Adı: Ateş Yangın Mavisi Serisi 2 Ürün Kodu: 9786257050081 Basım Yılı: 2020.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Binnur Şafak Nigiz. Yangın Mavisi Serisi 2 Ateş, edebiyat - roman katego ... Yangın Mavisi Serisi 2 - Ateş | bkmkitap.com ... . Yangın Mavisi Serisi 2 Ateş, edebiyat - roman kategorisinde ücretsiz kargo ve 27 TL indirimli fiyatla. Yangın Mavisi Serisi 2 Ateş. Ürün Puanı: Yükleniyor... Yangın Mavisi Serisi 2 - Ateş - Binnur Nigiz hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Yangın Mavisi Serisi 2 - Ateş. Binnur Nigiz. Parola Yayınları. YANGIN MAVİSİ SERİSİ-2 ATEŞ fiyatı, ürün özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Markalar Ofisi'da. Ben maviye âşıktım, "Yangın Mavisi'ne." Sıraç biliyordu, Mayıs onun karanlığıydı. Yangın Mavisi Serisi 2 Ateş - Binnur Nigiz. Parola Yay...