Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kriton Ya Da Görev Üstüne (Kısa Klasik) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kriton Ya Da Görev Üstüne (Kısa Klasik) PDF EPUB


Platon(Eflatun)

Kriton Ya Da Görev Üstüne (Kısa Klasik) - Platon(Eflatun) pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Platon(Eflatun)
DOSYA BOYUTU 5,44
TARİH 2019-04-16
ISBN 89750740077
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Öğretmeni Sokrates ve öğrencisi Aristoteles'le birlikte felsefenin kurucularından sayılan Eski Yunan filozofu Platon, hem Hıristiyan hem İslam düşüncesini derinden etkilemiştir.Kriton ya da Görev Üstüne, Platon'un Sokrates tarafından sözlü olarak uygulanan "diyalog" yöntemini bir yazı biçimine dönüştürdüğü metinlerin en önemlilerindendir. Diyaloglar’da bu yazı türünün en yetkin örneklerini vermiş olan Platon, "yurttaşın görevleri"ni tartışıyor, 2500 yıl öncesinden çağımıza, günümüze ışık tutarak.Devletin işlevini şirketlerin, yurttaşın yerini müşterinin aldığı bir dünyaya çarpıcı bir hatırlatma.

... biçimine dönüştürdüğü metinlerin en önemlilerindendir ... Kriton Ya Da Görev Üstüne - Platon ... .Diyaloglar'da bu yazı türünün... ...hem İslam düşüncesini derinden etkilemiştir.Kriton ya da Görev Üstüne Platon'un Sokrates tarafından sözlü olarak uygul. Alış-Veriş Listeme Ekle. Kriton Ya Da Görev Üstüne (Kısa Klasik). 6.32 TL. Kriton ya da Görev Üstüne, Platon'un Sokrates tarafından sözlü olarak uygulanan "diyalog" yöntemini bir yazı biçimine dönüştürdüğü metinlerin en önemlilerindendir.Diyaloglar'da bu yazı türünün... Öğretmeni Sokrates ve ö ... Kriton Ya Da Görev Üstüne (Kısa Klasik) / Platon... - GittiGidiyor ... .Diyaloglar'da bu yazı türünün... Öğretmeni Sokrates ve öğrencisi Aristoteles'le birlikte felsefenin kurucularından sayılan Eski Yunan filozofu Platon, hem Hıristiyan hem İslam düşüncesini derinden etkilemiştir. Kriton ya da Görev... YENİ ÇIKANLAR - Can Yayınları Kısa Klasikler Dizisinden En Son Çıkanlar: Kriton ya da Görev Üstüne'yle büyüyor! Öğretmeni Sokrates ve öğrencisi Aristoteles'le birlikte felsefenin kurucularından... 5.68 TL. Kriton ya da Görev Üstüne, Platon'un Sokrates tarafından sözlü olarak uygulanan "diyalog" yöntemini bir yazı biçimine dönüştürdüğü metinlerin en önemlilerindendir.Diyaloglar'da bu yazı türünün... https://www.limankitap.com/urun/kriton-ya-da-gorev-ustune-kisa-klasik. Okuma listeme ekle. Can Yayınları'nın Kısa Klasikler dizisi, Platon'un Kriton ya da Görev Üstüne'yle devam ediyor. Tanıtım bülteninden: "Öğretmeni Sokrates ve öğrencisi Aristoteles'le birlikte felsefenin... 6.24 TL. Kriton ya da Görev Üstüne (Kısa Klasik)-Can Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 6 TL. Kriton ya da Görev Üstüne, Platon'un Sokrates tarafından sözlü olarak uygulanan "diyalog" yöntemini bir yazı biçimine dönüştürdüğü metinlerin en önemlilerindendir.Diyaloglar'da bu yazı türünün... 6.80 TL. Kriton ya da Görev Üstüne, Platon'un Sokrates tarafından sözlü olarak uygulanan "diyalog" yöntemini bir yazı biçimine dönüştürdüğü metinlerin en önemlilerindendir.Diyaloglar'da bu yazı türünün... Öğretmeni Sokrates ve öğrencisi Aristoteles'le birlikte felsefenin kurucularından sayılan Eski Yunan filozofu Platon, hem Hıristiyan hem İslam düşüncesini derinden etkilemiştir. Kriton ya da Görev... Öğretmeni Sokrates ve öğrencisi Aristoteles'le birlikte felsefenin kurucularından sayılan Eski Yunan filozofu Platon, hem Hıristiyan hem İslam düşüncesini derinden etkilemiştir. Kriton ya da Görev......