Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Moğolların Teşkilatve İdari Tarihi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Moğolların Teşkilatve İdari Tarihi PDF EPUB


Özkan Dayı

Moğolların Teşkilatve İdari Tarihi - Özkan Dayı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Özkan Dayı
DOSYA BOYUTU 4,55
TARİH 2020-01-10
ISBN 6057702463
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu çalışmada belirlediğimiz ilk hedef, Moğol idarî bürokrasisinin ve Moğol idarî sisteminin nasıl işlediğini, organize olduğunu anlamak, ayrıca devlet geleneğinde nasıl bir yere sahip olduğunu daha iyi kavrayabilmektir. Bu açıdan baktığımızda Asya ve Avrupa’nın büyük bir kısmında başarılı sayılabilecek yönetimler kuran Moğollar, bu başarılarını sadece askerî üstünlüklerine değil; aynı zamanda yayılmış oldukları farklı coğrafyalardaki düzenli teşkilat yapılarına da borçlu olduklarını görmekteyiz.

... kabileleri Moğol siyasi... Özkan Dayı ... Moğolları Kim Yıktı? Moğollar Kimdir, Ne Zaman Kuruldu... - SonHaberler ... . Bu çalışmada belirlediğimiz ilk hedef, Moğol idarî bürokrasisinin ve Moğol idarî sisteminin nasıl işlediğini, organize olduğunu anlamak... Özkan Dayı. Bu çalışmada belirlediğimiz ilk hedef, Moğol idarî bürokrasisinin ve Moğol idarî sisteminin nasıl işlediğini, organize olduğunu anlamak... Dinleri ne? Moğol tabirini tarihe tanıtan Cengiz Han olmuştur. Siyâsî ve idârî bakımdan tecrübes ... Moğolların Teşkilat ve İdari Tarihi | bkmkitap.com ... . Siyâsî ve idârî bakımdan tecrübesiz olan Moğollar, bu yüzden çok zor duruma düştüler. Moğolların Teşkilat ve İdari Tarihi Özkan Dayı Altınordu Yayınları 9786057702449 Özkan Dayı. Moğolların Teşkilat ve İdari Tarihi/Özkan Dayı/Altınordu Yayınları. Satıcı: kitap_store. 48,66 TL. Siteye Git ❯. 40 dakika önce. Moğollar...