Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Müslüman Hayatında Vakit e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Müslüman Hayatında Vakit PDF EPUB


Prof. Dr. Yusuf el-Karadavi

Müslüman Hayatında Vakit - Prof. Dr. Yusuf el-Karadavi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Yusuf el-Karadavi
DOSYA BOYUTU 10,14
TARİH 2019-09-13
ISBN 6057565662
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kur'ân'da ve hadislerde çeşitli vesilelerle ve değişik şekillerde zamana temas edilmektedir. Bunların başında ise, zamanın önemi ve Allah'ın (celle celaluhu) ne kadar büyük bir nimeti olduğu beyan edilmektedir. Nimetler dile getirilirken, Allah'ın insanoğlu üzerindeki lütfunu beyan hususunda Kur'ân şöyle der: Sürekli olarak yörüngelerinde hareket eden ay ve güneşi, geceyi ve gündüzü sizin emrinize verdi. O, kendisinden isteyebileceğiniz her şeyi size verdi. Allah'ın nimetlerini saymak isteseniz sayamazsınız. İbrahim, 33-34.Şu bir gerçektir ki; vakti boşa harcamak, malını gereksiz harcayarak saçıp savurmaktan daha tehlikeli bir durumdur. Mallarını boşa savuranlardan ziyade, vakitlerini boşa harcayıp savuranların cezalandırılması gerekir. Çünkü kaybedilen servet tekrar kazanılabilir. Ancak kaybedilen zaman bir daha geri getirilemez.

...k değildir. Müslümanın vaktini koruması gerekir ... Müslüman Hayatında Vakit ... . Müslüman Hayatında Vakit. %38. 12,00 TL. İbrahim 33-34.Şu bir gerçektir ki; vakti boşa harcamak malını gereksiz harcayarak saçıp savurmaktan daha tehlikeli bir durumdur. Müslüman Hayatında Vakit Nida Yayıncılık 9786057565662 Yusuf el-Karadavi. Sepete At Hemen Al. Prof. Dr. Yusuf el-Karadavi. Kur'ân'da ve hadislerde çeşitli vesilelerle ve değişik şekillerde zamana temas edilmektedir. Bunların başında ise, zamanın önemi ve Allah' ... Müslümanın Hayatında Namaz İbadetinin Önemi ... . Bunların başında ise, zamanın önemi ve Allah'ın (celle celaluhu)... Bunların tamamının tedariki mümkündür belki. Ancak zaman harcamalarında kaybedilen şey vakittir. Müslüman hayatında...