Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Salnamelerde Nazilli Kazası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Salnamelerde Nazilli Kazası PDF EPUB


Yavuz Akbaş

Salnamelerde Nazilli Kazası - Yavuz Akbaş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yavuz Akbaş
DOSYA BOYUTU 5,55
TARİH 2017-01-27
ISBN 6059661614
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Salnamelerde Nazilli Kazası adlı bu çalışma, Osmanlı ve Cumhuriyet zamanı eski harfli yıllıklarından, Nâzilli ile alâkaları kısımlar günümüz harflerine aktarılarak oluşturulmuştur. Bu eski harfli yıllıklar zaman zaman birbirini tekrarlasa da devlet görevlilerinin isim ve vazifeleri, eğitim öğretim, şehir tarihi, ekonomik faaliyetler, nüfûs, köyler ve daha birçok konuda mühim kayıtları içermektedir. Elinizdeki bu kitapta, salnâmeler ışığında 19.yüzyılın ikinci yarısı ve 20.yüzyılın ilk yarısında Nâzilli incelenmiştir.

..., Nâzilli ile alâkaları kısımlar günümüz harflerine aktarılarak oluşturulmuştur ... Salnamelerde Nazilli Kazası - Yavuz Akbaş | kitapyurdu.com ... . Salnamelerde Nazilli Kazası adlı bu çalışma, Osmanlı ve Cumhuriyet zamanı eski harfli yıllıklarından, Nâzilli ile alâkaları kısımlar günümüz harflerine aktarılarak oluşturulmuştur. Yavuz Akbaş. Salnamelerde Nazilli Kazası adlı bu çalışma, Osmanlı ve Cumhuriyet zamanı eski harfli yıllıklarından, Nâzilli ile alâkaları kısımlar günümüz harflerine aktarılarak oluşturulmuştur. 29.04 TL. Salnamelerde Nazilli Kazası adlı bu çalışma, Osmanlı ve Cumhuriyet zaman ... Araştırma - İnceleme - Berikan Yayınları - Salnamelerde Nazilli Kazasi ... . 29.04 TL. Salnamelerde Nazilli Kazası adlı bu çalışma, Osmanlı ve Cumhuriyet zamanı eski harfli yıllıklarından, Nâzilli ile alâkaları kısımlar günümüz harflerine aktarılarak oluşturulmuştur. %10. Salnamelerde Nazilli Kazasi. Yavuz Akbaş. Berikan Yayınları. 25.08 TL. Salnamelerde Nazilli Kazası adlı bu çalışma, Osmanlı ve Cumhuriyet zamanı eski harfli yıllıklarından, Nâzilli ile alâkaları kısımlar günümüz harflerine aktarılarak oluşturulmuştur. Salnamelerde Nazilli Kazasi/yavuz Akbaş. GittiGidiyor'da 75 TL'ye varan World Puan. Salnamelerde Nazilli Kazasi. 50 TL Üzeri Kargo Bedava. Salnamelerde Nazilli Kazası adlı bu çalışma, Osmanlı ve Cumhuriyet zamanı eski harfli yıllıklarından, Nâzilli ile alâkaları kısımlar günümüz harflerine aktarılarak oluşturulmuştur. 75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 [email protected] 26.40 TL. Salnamelerde Nazilli Kazası adlı bu çalışma, Osmanlı ve Cumhuriyet zamanı eski harfli yıllıklarından, Nâzilli ile alâkaları kısımlar günümüz harflerine aktarılarak oluşturulmuştur. Salnamelerde Nazilli Kazası adlı bu çalışma, Osmanlı ve Cumhuriyet zamanı eski harfli yıllıklarından, Nâzilli ile alâkaları kısımlar günümüz harflerine aktarılarak oluşturulmuştur. Not alanında Salnamelerde Nazilli Kazası Yavuz Akbaş PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır. Salnamelerde Nazilli Kazası adlı bu çalışma, Osmanlı ve Cumhuriyet zamanı eski harfli yıllıklarından, Nâzilli ile alâkaları kısımlar günümüz harflerine aktarılarak oluşturulmuştur....