Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 3 Kafadar Tekno Tim Set 2 (5 Kitap) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

3 Kafadar Tekno Tim Set 2 (5 Kitap) PDF EPUB


Yaşar Bayraktar

3 Kafadar Tekno Tim Set 2 (5 Kitap) - Yaşar Bayraktar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yaşar Bayraktar
DOSYA BOYUTU 11,43
TARİH 2019-05-07
ISBN 9752452282
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Aranızda “günlük” tutan var mı? Mutlaka vardır. Kadir de günlük tutuyor, ama herkes gibi deftere değil! Onun günlüğü “Tekno Günlük”. Zaten arkadaşları da ona “Tekno Kadir” diyor. Anlayacağınız her şey teknolojik!Tekno Kadir, arkadaşları Mehmet ve Nadir ile ayrılmaz üçlü: “Hokkabaz Nameka” adıyla gösteriler yapıyorlar, “Dedemin Masal Köyü”nde maceralar yaşıyorlar, “Nasıl Film Yıldızı Olamadık” diye üzülüp “Ben Artık Büyüdüm Mü?” diye soruyor ve “Tekno Bakkal Çırakları” oluyorlar!“Üç Kafadar” bu arkadaşlar, heyecan ve eğlence dolu maceraları ile karşınızda! 

...kkabaz Nameka. 12 12. Yaşar Bayraktar. 36 TL ... 3 Kafadar Tekno Tim Set 2 (5 Kitap) - Yaşar Bayraktar | kitapyurdu.com ... . Aranızda günlük tutan var mı? Mutlaka vardır. Kadir de günlük tutuyor, ama herkes gibi deftere değil! Onun günlüğü Tekno Günlük. Zaten arkadaşları da ona Tekno Kadir diyor. 42.61 TL. Aranızda "günlük" tutan var mı? Mutlaka vardır. Kadir de günlük tutuyor, ama herkes gibi deftere değil! Onun günlüğü "Tekno Günlük". Zaten arkadaşları da ona "Tekno Kadir" diyor. Mavi Kirpi Kitap. 3 Kafadar Tekno Tim - Set ... 3 Kafadar Tekno Tim - Set 2 (5 Kitap) ... . Mavi Kirpi Kitap. 3 Kafadar Tekno Tim - Set 2 (5 Kitap). KitabevimdenPuan : 5.700.000....