Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Son e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Son PDF EPUB


Salih Ağar

Son - Salih Ağar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Salih Ağar
DOSYA BOYUTU 10,76
TARİH 2019-10-30
ISBN 6058039223
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Ayçiçeği mi?” diye sordu. “Evet Cenk, ayçiçeği. Ayçiçekleri her sabah gün doğarken yüzlerini güneşin doğduğu yere çevirirler ve gün boyunca, güneş gökyüzünde hareket ettiği sürece, onlar da yüzleri güneşe dönük olarak onu takip ederler. Hem de çekirdek yüklü başlarının boyunlarına yaptığı ağırlığa ve acıya aldırmadan. Ta ki akşam güneş batıp gidene kadar… Akşam olup her yer karanlığa teslim olsa da onlar umutlarını kaybetmezler. Ertesi sabah güneşin doğacağını bildikleri için gece tekrar yüzlerini güneşin doğacağı yöne çevirip beklerler. Ben de yıllardır sizi o ayçiçekleri gibi takip ettim.

... yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden ... Son Dakika - Son Dakika Haberleri - Son Haberler ... ... Son dakika haberleri star.com.tr'de... Türkiye ve dünya gündeminden haber, son dakika haberleri ve sıcak gelişmeleri okuyucularımızla buluşturuyoruz. Haberler, Haber, Online Gazete En Son Haber, Son Dakika Türkiye Dünya Haberleri İstanbul ve Ankara Haberleri, En Güncel Spor İngiltere'de koronavirüs nedeniyle son 24 saatte 282 ölüm! Haberler, son dakika haberleri, manşetteki haberler, gündeme dair her şey, Türkiye ve dünyadan tüm güncel gelişmeler, Onedio Gündem'de! Türkiye'den son dakika güncel haberler ve sondakika günün haberleri ile en son spor haber ve yorumlarını dakika dakika okuyabilirsiniz. ...Haber, Son Haberler, Gündem Haberleri, ... Sabah: SON DAKİKA HABERLERİ - Güncel Haber ve En Son Haberler ... . ...Haber, Son Haberler, Gündem Haberleri, Spor Haberleri, Magazin Haberleri, Dünya Haberleri, Ekonomi Haberleri, Sağlık Haberleri, Teknoloji Haberleri ve Tüm Kategorilerde Son Dakika Haberler......