Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Amok Koşucusu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Amok Koşucusu PDF EPUB


Stefan Zweig

Amok Koşucusu - Stefan Zweig pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Stefan Zweig
DOSYA BOYUTU 3,52
TARİH 2019-05-10
ISBN 6052280652
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hindistan’dan yola çıkan bir transatlantiğin içinde herkesten saklanarak yalnızca geceleri güverteye çıkan bir doktor, zora düşmüş kendisine “yardım” için başvuran çok zengin bir kadının talebini geri çevirir. Kadının zengin ve kibirli olmasından dolayı gururuna yenik düşmüştür. Bunun üzerine duyduğu vicdan azabıyla hatasını telafi etmenin yollarını ararken, içinde büyüyüp duran amansız pişmanlığının pençesine düşer ve önüne çıkan her şeyle birlikte en sonunda kendisini de yok edeceği bir koşu tutturur.

...rine, umulmadık sonlara, trajik olaylara alışacaksınız ... Amok Koşucusu Özet - Stefan Zweig ... . amok koşucusu. şükela: tümü | bugün. amok hastaligina yakalanan kisi. onune geleni yok etme arzusu tasima ve kisa surede olme. stefan zweiga ayni baslikla kitap yazdiran konu. Stefan Zweig'in Amok Koşucusu kitabından önce Amok Koşucusu ne demek? sorusunun cevabını verelim. Amok koşucusu durumu ülkemizde ve dünyada sıklıkla rastlanan bir tür sendromdur. Aslında önce Amok Koşucusu nedir? onu anlatmak gerekiy ... Amok Koşucusu: Bir Çılgından Daha Fazlası ... . Aslında önce Amok Koşucusu nedir? onu anlatmak gerekiyor. Tıpkı güvertede zifiri karanlıktaki gizemli kişinin sorusu gibi "Hiç amok koşucusunu duymuş muydunuz?" sorusunu sormak gerekiyor. Amok Koşucusu da işte b...