Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Doktor Moreau’nun Adası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Doktor Moreau’nun Adası PDF EPUB


Herbert George Wells

Doktor Moreau’nun Adası - Herbert George Wells pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Herbert George Wells
DOSYA BOYUTU 7,39
TARİH 2019-07-17
ISBN 6052494752
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Olabildiğince sessiz döndüm ve ara sıra fark edilme korkusuyla donarak, kırılan her bir dalda yada hışırdayan bir yaprakta, kendimi çalılıklara attım. Epey sonra cesaretimi toplayıp serbestçe hareket etmeye cesaret ettim. O anki tek düşüncem; bu iğrenç varlıklardan kaçmaktı ve ağaçlar arasındaki belli belirsiz patikayı zor fark ettim. Sonra küçük bir açıklığı geçerken, birden hoş olmayan bir irkilmeyle ağaçların arasında, benim yolumun paralelinde sessiz ayaksesleriyle ilerleyen ve belki de benden otuz metre kadar uzakta iki hantal bacak gördüm. Bedenin kafası ve üst kısmı, karmakarışık bir sarmaşık ağı nedeniyle görünmüyordu. Yaratığın beni görmediğini umarak ansızın durdum. Ben böyle yapınca, ayaklar da durdu. Öyle gergindim ki, son derece zor olan başaşağı atlama dürtümü yokladım. Sonra dikkatli bakınca, birbirine geçmiş ağın içinden su içerken görmüş olduğun hayvanın kafasını ve bedenini tanıdım. Başını oynattı. Bana ağaçların gölgesinden beri baktığında, gözlerinde bir elmas parlaması, kafasını tekrar döndürdüğünde yok olan yarı-aydınlık bir renk vardı. Bir an hareketsiz kaldı ve sonra sessiz adımlarla yeşil karmaşa boyunca koşmaya başladı. Hemen çalıların ardında yitti. Onu göremiyordum, ama durup tekrar beni seyretmekte olduğunu hissettim.Neyin nesiydi bu, insan mı, hayvan mıydı? Benden ne istiyordu?Silahım, bir sopam bile yoktu. Atlamak delilikti. Her durumda, Şey, artık her neyse, bana saldırmaya cesaret edemiyordu. Dişlerimi sıkarak doğruca üzerine yürüdüm. Omurgamı ürpertiyor görünen korkuyu göstermemek için telaşlanıyordum. Uzun beyaz çiçekli çalı yığınını yardım ve onu yirmi adım ötemde, omuzu üzerinden bana bakıp duraksarken gördüm. Sebatla gözlerine bakarak bir iki adım ilerledim.

...a getiriliyor. Directed by John Frankenheimer, Richard Stanley ... Dr. Moreau'nun Adası İzle, 720P Türkçe Dublaj İzle - 720pizle.org ... . With David Thewlis, Marlon Brando, Val Kilmer, Fairuza Balk. After being rescued and brought to an island, a man discovers that its inhabitants are... Gemi Doktor Moreau'ya ait olan bir adaya çeşitli hayvanlar taşımaktadır. Edward, Doktor Moreau'nun adını duyunca şaşırır. Çünkü daha önce de bu çılgın bilim adamının adını duymuştur. 1996 yılında Marlon Brando nun başrolünü oynadığı Dr ... Doktor Moreau'nun Adası - Ekşi Sözlük ... . 1996 yılında Marlon Brando nun başrolünü oynadığı Dr. Moro nun Adası ise Burt Lancaster in oynadığı filmin gölgesinde kalmıştır vede alay konusu olmuştur.. Doktor moro'nun adası..( Let us know what's wrong with this preview of Doktor Moreau'nun Adası by H.G. Wells. gemi kazası sonucunda kendisini Büyük Okyanus'un ortasında, kimselerin uğramadığı volkanik bir adada bulur. Dr. Moreau'nun Adası - The Island of Dr. Moreau 1996 filmini ister altyazılı ister türkçe dublaj olarak 720p izleyebilir veya indirebilirsiniz. 720p izle, 1080p izle, full izle. Kitap Adı: Doktor Moreau'nun Adası. Özgün Adı: The Island of Doctor Moreau Kitap Yazarı: H.G. Wells Çeviren: Ali Kaftan. Yayınevi: İthaki Sayfa Sayısı: 197. Baskı Yılı: 2016. Doktor Moreau'nun Adası. Wells'in öncü niteliğindeki bilimkurgu klasiği Doktor Moreau'nun Adası yayımlandığı günden beri "sarsıcı" etkisinden hiçbir şey yitirmedi. Ancak bu ada, insanlar üzerinde garip deneyler yapan Dr. Moreau.. Pasifik Okyanusunda gerçekleşen gemi kazasından sonra Andrew Braddock kendini bir adada bulur. Bu yüzden gizli saklı yürüyen bir de gizli bilimsel gelişimler tarihi mevcutmuş. Dr. Moreau'da o çılgın doktorlardan birisi ve yaptığı deneyi bir adada gözlerden uzak ve büyük bir gizlilikle icra ediyor. H. G. Wells. Edward Prendick, geçirdiği bir gemi kazası sonucunda kendisini Pasifik Okyanusu'nun ortasında, kimselerin uğramadığı volkanik bir adada bulur. H. G. Wells yazarı tarafından yazılan Doktor Moreau'nun Adası kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Doktor Moreau'nun Adası Kitabının Kısa Özeti Oku. Pasifik Okyanusunda gerçekleşen gemi kazasından sonra Andrew Braddock kendini bir adada bulur. Ancak bu ada, insanlar üzerinde garip deneyler yapan Dr. Moreau isimli çılgın bir bilim adamının......