Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı) PDF EPUB


Dmitry Glukhovsky

Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı) - Dmitry Glukhovsky pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dmitry Glukhovsky
DOSYA BOYUTU 4,74
TARİH 2019-05-10
ISBN 6052221853
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

METRO 2033, METRO 2034 ve METRO 2035 ilk kez tek ciltte!HİKÂYEYE BAMBAŞKA BİR ANLAM KAZANDIRACAK YENİ BÖLÜM İLAVESİYLE!Üçüncü Dünya Savaşı’nın ardından dünya yok olmuş, radyoaktivite yeryüzündeki normal yaşam izlerini silmiştir. Tüm yerleşim yerleri birer hayalet kent haline gelirken mutant canlılar etrafta kol gezer olmuştur. Bu felaketten kurtulan bir avuç insan,dünyanın en büyük nükleer kalkanı olan Moskova metrosuna sığınmıştır.Burada kurdukları dünyada metro istasyonları farklı ideolojilerin hakim olduğu birer şehir-devlet haline gelmiş, geleceğe dair hiçbir umudu olmayan insanlar yalnızca günü kurtarma derdine düşmüştür. İçlerinden yalnızca biri, Artyom adlı genç bir hayalin peşine düşer: Radyasyon seviyesi düştüğünde yeryüzüne geri dönmek ve insanca yaşamak. Peki, Artyom bir kahraman mı olacaktır, yoksa büyük bir yanılgıya adım mı atmaktadır? Yanıtı bulmak için metronun karanlık tünellerinde upuzun bir maceraya hazır mısınız?

... satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz ... Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı) - Dmitry Glukhovsky | kitapyurdu.com ... . Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı). Alış-Veriş Listeme Ekle. Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı). METRO 2033 METRO 2034 ve METRO 2035 ilk kez tek ciltte! ...Triloji-özel baskı ciltli - Samed Demir tarafından Kağıthane içinde paylaşılmış Metro Triloji-özel baskı ciltli. Özel baskı ciltli koleksiyonluktur.Metro serisinin tüm kitapları tek ciltte toplanmıştır. Dmitry Glukhovsky tarafından kaleme alınmış Metro Triloji (Ciltli Öz ... Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı) En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Dmitry Glukhovsky tarafından kaleme alınmış Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı) kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir. Daha sonra da indirme bağlantılarını sunacağız. Bilimkurgu-Fantazya kategorisinde yer alan ve son zamanlarda yüzlerce kişi tarafından aratılan eserin ismi Metro Triloji (Ciltli Özel Baskı) 'dir. Metro - Triloji en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Kapak: Ciltli. Metro - Triloji Kısa Özet. Metro 2033, Metro 2034 ve Metro 2035 ilk kez tek ciltte! Metro Triloji - Dmitry Glukhovsk...