Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Lügatlere GüncellemeAlternatif Anlamlar Sözlüğü e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Lügatlere GüncellemeAlternatif Anlamlar Sözlüğü PDF EPUB


Onur Bayrak

Lügatlere GüncellemeAlternatif Anlamlar Sözlüğü - Onur Bayrak pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Onur Bayrak
DOSYA BOYUTU 4,54
TARİH 2017-01-23
ISBN 6058330801
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Onur Bayrak’ın kelimeleri yeniden yorumladığı Lügatlere Güncelleme adlı çalışması artık kitap oldu. İzdiham Dergisi’nin 15. Sayısından itibaren dergide yaptığı çalışmaları kitap haline getiren Onur Bayrak bu çalışmasıyla sizi kelimelerin bildiğiniz yönlerine değil fark etmediğiniz köşelerine götürüyor.Bir şair inceliğiyle yorumladığı kelimelerin bu hallerini gördüğünüzde en çok şaire ve kelimeye hayret edeceksiniz.

...ü. ISBNp: 9786058330818. Alt başlık: Alternatif Anlamlar Sözlüğü ... Lügatlere Güncelleme Alternatif Anlamlar Sözlüğü ... . Baskı tarihi: Ocak 2017. Onur Bayrak'ın kelimeleri yeniden yorumladığı Lügatlere Güncelleme adlı çalışması artık kitap oldu. İzdiham Dergisi şairlerinden Onur Bayrak kelimelerin alternatif anlamlarından oluşan bir kitap çıkardı. Lügatlere Güncelleme - Alternatif Anlamlar Sözlüğü. Bu kültür değerleri, Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü adı ile herkesin kullanımına sunulmuştur. 7. Genellikle yaygın anlamlar önce, mecaz, argo, alay, hakaret ve ö ... Lügatlere Güncelleme Alternatif Anlamlar Sözlüğü ... . 7. Genellikle yaygın anlamlar önce, mecaz, argo, alay, hakaret ve öteki anlamlar sonra verilmiştir. Mesela bu yazımızda yazar Onur Bayrak kitapları arasında yer alan Lügatlere Güncelleme Alternatif Anlamlar Sözlüğü yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. 10,00 TL. Sepete Ekle. Lügatlere Güncelleme /Alternatif Anlamlar Sözlüğü. Onur Bayrak. Onur Bayrak'ın kelimeleri yeniden yorumladığı Lügatlere Güncelleme adlı çalışması artık kitap oldu. %5. 4. Çanta 8.sınıf anlam bilgisi. 34,90 tl. Bu kitabı bugün okudun mu? Kitaplar dünyanın kapılarıdır. Lügatlere Güncelleme Alternatif Anlamlar Sözlüğü Üç kız kardeş ve internet kitabının varlığı ...