Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Cankurtaran Tıp e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Cankurtaran Tıp PDF EPUB


Nick Arnold

Cankurtaran Tıp - Nick Arnold pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nick Arnold
DOSYA BOYUTU 7,25
TARİH 2020-02-20
ISBN 6050832778
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Tıbbın acayip tarihini öğrenme zamanınız geldi! Bunları öğrenmeye hazır mısınız?* Hangi dehşet verici cerrah bir devin cesedini çaldı?* Neden bazı çatlak doktorlar hastalarının idrarının tadına bakardı?* Eski Mısırlılar kaplumbağa beyniyle ne yapardı?Bilimin hastalıklı yanını midem kaldırır diyorsanız, o zaman tıbbın çılgın dünyasına adım atıp, okumaya başlayın. Eski zaman reçetelerine göz atıp, berbat hastaneleri ziyaret edin ve cerrahlık yeteneğinizi test edin. Neyle mi? Bir karpuzla! Müthiş bilgi dosyaları, korkunç testler, çılgın karikatürler sizi bekliyor. Bu kitap kesinlikle size iyi gelecek! 

...nli alış verişinizi yapabilirsiniz. Cankurtaran Tıp ... Cankurtaran Tıp-Eğlenceli Bilgi Yayınları ... . % 20 Indirim Tükendi. Ana Sayfa. Cankurtaran tıp. Cankurtaran tıp. Barkod 9786050832778. Stok Durumu VAR. Ltd. Şti. numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, CANKURTARAN Tıp Hizm. Ltd. Şti. bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. CANKURTARAN TIP. Yayınevi. Eğlenceli Bilgi Yayınları. 8,80 ₺. Se ... Cankurtaran Tıp ... . Yayınevi. Eğlenceli Bilgi Yayınları. 8,80 ₺. Sepete Ekle. CANKURTARAN TIP. FİRMALAR. ⌂Ana Sayfaya Dön. CANKURTARAN Tıp Hizm. Ltd. Şti. OSGB Bu sektördeki firmaları görmek için tıklayınız. Firma Adı. CANKURTARAN Tıp Hizm. Ltd. Şti. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Cankurtaran Tıp. Yazar. Nıck Arnold. Tıbbın acayip tarihini öğrenme zamanınız geldi! Bunları öğrenmeye hazır mısınız? Hangi dehşet verici cerrah bir devin cesedini çaldı? Neden bazı çatlak doktorlar hastalarının idrarının tadına bakardı?...