Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ege ile Gaga – Havucu Kim Yedi ? e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ege ile Gaga – Havucu Kim Yedi ? PDF EPUB


Neslihan Yalçın

Ege ile Gaga – Havucu Kim Yedi ? - Neslihan Yalçın pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Neslihan Yalçın
DOSYA BOYUTU 9,12
TARİH 2019-12-19
ISBN 6052790984
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ekranların sevilen karakterleri Ege ile Gaga’nın doğa maceraları eğlenceli diyaloglarla ve sade bir dille anlatılıyor. Okulöncesi dönemine uygun bir içerikle hazırlanan seride minik okurlarımız soru sormanın ve öğrenmenin en keyifli yanlarını keşfedecek.Kuluçkadan tohumların yayılışına, karıncaların yaşamından toprak altı dünyasına kadar doğaya dair en ilgi çeken detaylar eğlenceli hikâyeler eşliğinde okurlarını bekliyor...Havuç severler buraya! Ege yetiştirdiği havuçları saymaya başlar. Bir, iki, üç… Peki dördüncüsü nerede? Toprak altındaki yaşamla ilgili eğlenceli bir öykü!Setin Kitapları 1) Kayıp Tavuk Nerede? 2) Tohumlar Nasıl Yayılır?3) Çekirdekler Nerede? 

...rla ve sade bir dille anlatılıyor. Havuç severler buraya! Ege yetiştirdiği havuçları saymaya başlar ... Ege ile Gaga - Havucu Kim Yedi ? | bkmkitap.com ... . Bir, iki, üç… Neslihan Yalçın kaleminden Ege ile Gaga Havucu Kim Yedi ? kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Türk ve yabancı yazarlara ait her türden roman ve kitapları birarada bulabilirsiniz -Havucu Kim Yedi Ege ile Gaga Erdem Yayınları. 6.75 TL. Ege ile Gaga - Havucu Kim Yedi ?-Erdem Çocuk- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat gara ... Havucu Kim Yedi?-Ege İle Gaga ... . 6.75 TL. Ege ile Gaga - Havucu Kim Yedi ?-Erdem Çocuk- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Ege ile Gaga - Havucu Kim Yedi?/Kolektif. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. 5.85. Doğa dedektifleri iş başında! Ekranların sevilen karakterleri Ege ile Gaga'nın doğa maceraları eğlenceli diyaloglarla ve sade bir dille anlatılıyor. (978-605-279-096-0) 5) Havucu Kim Yedi? Ekranların sevilen karakterleri Ege ile Gaga'nın doğa maceraları eğlenceli diyaloglarla ve sade bir dille anlatılıyor. https://www.limankitap.com/urun/ege-ile-gaga-havucu-kim-yedi. 6.75 TL. Ekranların sevilen karakterleri Ege ile Gaga'nın doğa maceraları eğlenceli diyaloglarla ve sade bir dille anlatılıyor. Okulöncesi dönemine uygun bir içerikle hazırlanan seride minik okurlarımız soru......