Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kaplumbağa Macerası - Akıl Almaz Maceralar / 4. Sınıf Okuma Kitabı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kaplumbağa Macerası - Akıl Almaz Maceralar / 4. Sınıf Okuma Kitabı PDF EPUB


Yusuf Pazarcı

Kaplumbağa Macerası - Akıl Almaz Maceralar / 4. Sınıf Okuma Kitabı - Yusuf Pazarcı pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yusuf Pazarcı
DOSYA BOYUTU 7,5
TARİH 2019-10-15
ISBN 9752452770
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kaplumbağa sanki evinin önüne gelen iki misafire yaklaşır gibi yaklaştı onlara ve “Hoş geldiniz!” dedi. Birdenbire Nüket’in başı döndü. Korkuyla etrafına baktı. Konuşanın kaplumbağa olduğuna inanamadı bir süre. Fakat etrafta Patik’ten ve kaplumbağadan başka kimse yoktu. Yüksek ağaçlar üstüne üstüne geliyor, başı dönüyordu. Kafamı fena çarpmışım, diye geçirdi içinden.

...ı. Yusuf Pazarcı. 4. sınıflara hitap eden bu on kitapta on farklı maceraya yelken açacaksınız ... Kaplumbağa Macerası - Akıl Almaz Maceralar / 4. Sınıf Okuma... ... . Fakat bu hikâyelerde sadece macera mı var? Tabii ki hayır! Kitap Açıklaması. Kaplumbağa sanki evinin önüne gelen iki misafire yaklaşır gibi yaklaştı onlara ve "Hoş geldiniz!" dedi. Birdenbire Nüket'in başı döndü. Korkuyla etrafına baktı. 42.25 TL. Fakat bu hikâyelerde sadece macera mı var? Tabii ki hayır! Analitik ve bilimsel düşünme, problem çözme, paylaşmak, arkadaşlık, gibi değerler bu hikâyelerle birlikte kitapların içinde... Kaplumbağa Macerası - Akıl Almaz Maceralar / 4. Sınıf Okuma Kitabı 521052. İlk Yorumu Sen ... Akıl Almaz Maceralar 4. Sınıf Okuma Seti (10 Kitap): Yusuf... - Kidega ... ... Kaplumbağa Macerası - Akıl Almaz Maceralar / 4. Sınıf Okuma Kitabı 521052. İlk Yorumu Sen Yap! Ürünü değerlendirmek için lütfen Giriş Yap. 3.86 TL. Birdenbire Nüket'in başı döndü. Korkuyla etrafına baktı. Konuşanın kaplumbağa olduğuna inanamadı bir süre. Fakat etrafta Patik'ten ve kaplumbağadan başka kimse yoktu. Kitap Aç...