Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sanal Zombi Anneannem e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sanal Zombi Anneannem PDF EPUB


Güzin Öztürk

Sanal Zombi Anneannem - Güzin Öztürk pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Güzin Öztürk
DOSYA BOYUTU 10,25
TARİH 2019-09-24
ISBN 6052031889
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Teknoloji bağımlısı çocuklara günde bir doz DOĞAL YAŞAM lütfen!Anneanne Lülü diğer hiçbir anneanneye benzemiyor. Şey, aslında fizik olarak azıcık yaşlı (ne de olsa 75 yaşında!) görünse de, saatlerce internette sörf yapıp, arkadaşlarıyla Dragon Salva oyunu oynayacak kadar ruhu genç biri o. Fazla değil, son model bir cep telefonu satın alana kadar hiç de böyle biri değildi aslında. Diğer tüm anneanneler gibi örgü örüp, yemek pişirip torunuyla vakit geçirmeye bayılırdı. İşte ne olduysa sanal âleme daldıktan sonra oldu. Teknoloji Lülü’yü adeta kendine esir aldı. İşin daha da kötüsü, 10 yaşındaki internet zombisi torunu bile onun hızına yetişmekte zorlanıyor. İki zombi aynı çatı altında buluşunca gerçek dünyayı unutuyor, başlarına akla gelmedik kazalar geliyor… Biri bu gidişata dur demeli! Neyse ki torunu, Anneanne Lülü’nün eski sıcaklığını özledi de, onu bu bağımlılığından kurtarmak için bir şeyler yapmaya kararlı görünüyor...Ödüllü yazar Güzün Öztürk’ün mizahtan beslenen neşeli hikâyesi ve genç ressam Cemre Arslan’ın karikatür esintili çizimleriyle dikkat çeken Sanal Zombi Anneannem, Tudem’in, okumaya isteksiz ve okuma güçlüğü çeken çocuklar için özel olarak hazırladığı SEN de OKU koleksiyonunun Türk yazarlar serisindeki yerini alıyor. Teknolojinin içine doğan Z kuşağı çocukları ile onları şaşkınlık, hayranlık ve belki de birazcık kıskançlıkla takip etmeye çalışan ebeveynlerinin ve hatta aile büyüklerinin çatışmalarını komik bir hikâyede buluşturan yazar; 3T (telefon, tablet, televizyon) üçgeninde kaybolma tehdidi ile karşı karşıya kalan gelecek nesillerin aydınlığa çıkması için küçük bir fitil ateşliyor. Dört köşe bir ekrana bakarken, yaşadıkları ânı ıskalayan çocukların teknoloji bağımlılığını usul usul eleştiren Sanal Zombi Anneannem, her yaştan okuruna ayna tutarak, kendi hayatlarını sorgulamaları için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

...kâyesi ve genç ressam Cemre Arslan'ın karikatür esintili çizimleriyle dikkat çeken Sanal Zombi Anneannem, Tudem'in ... Sanal Zombi Anneannem - Güzin Öztürk -Halkkitabevi ... ... Ödüllü yazar Güzün Öztürk'ün mizahtan beslenen neşeli hikâyesi ve genç ressam Cemre Arslan'ın karikatür esintili çizimleriyle dikkat çeken Sanal Zombi Anneannem, Tudem'in... Ödüllü yazar Güzün Öztürk'ün mizahtan beslenen neşeli hikâyesi ve genç ressam Cemre Arslan'ın karikatür esintili çizimleriyle dikkat çeken Sanal Zombi Anneannem, Tudem'in... Sanal Zombi Anneannem kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. İki zombi aynı çatı altında b ... Sanal Zombi Anneannem Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... ... Sanal Zombi Anneannem kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. İki zombi aynı çatı altında buluşunca gerçek dünyayı unutuyor, başlarına akla gelmedik kazalar geliyor… Güzin Öztürk. Teknoloji bağımlısı çocuklara günde bir doz doğal yaşam lütfen! Anneanne Lülü diğer hiçbir anneanneye benzemiyor. Şey, aslında fizik olarak azıcık yaşlı... 11.25 TL. Ödüllü yazar Güzün Öztürk'ün mizahtan beslenen neşeli hikâyesi ve genç ressam Cemre Arslan'ın karikatür esintili çizimleriyle dikkat çeken Sanal Zombi Anneannem, Tudem'in... Ödüllü yazar Güzün Öztürk'ün mizahtan beslenen neşeli hikâyesi ve genç ressam Cemre Arslan'ın karikatür esintili çizimleriyle dikkat çeken Sanal Zombi Anneannem, Tudem'in... Anneanne Lülü diğer hiçbir anneanneye benzemiyor. Dört köşe bir ekrana bakarken, yaşadıkları anı ıskalayan çocukların teknoloji bağımlılığını usul usul eleştiren Sanal Zombi Anneannem, her yaştan... 13.50 TL. Ödüllü yazar Güzün Öztürk'ün mizahtan beslenen neşeli hikâyesi ve genç ressam Cemre Arslan'ın karikatür esintili çizimleriyle dikkat çeken Sanal Zombi Anneannem, Tudem'in... 10.50 TL. Ödüllü yazar Güzün Öztürk'ün mizahtan beslenen neşeli hikâyesi ve genç ressam Cemre Arslan'ın karikatür esintili çizimleriyle dikkat çeken Sanal Zombi Anneannem, Tudem'in... Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Tudem Yayınları Yayınevine ait Sanal Zombi Anneannem kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. Ödüllü yazar Güzün Öztürk'ün mizahtan beslenen neşeli hikâyesi ve genç ressam Cemre Arslan'ın karikatür esintili çizimleriyle dikkat çeken Sanal Zombi Anneannem, Tudem'in... 12 TL. Ödüllü yazar Güzün Öztürk'ün mizahtan beslenen neşeli hikâyesi ve genç ressam Cemre Arslan'ın karikatür esintili çizimleriyle dikkat çeken Sanal Zombi Anneannem, Tudem'in, okumaya... Öztürk, sade, kolay ve anlaşılır bir dil ile kaleme aldığı "Sanal Zombi Anneannem", okuma güçlüğü çeken çocuklara göre tasarlandı. Hikâye anneanne Lülü ve torunu arasında geçiyor. Sanal Zombi Anneannem. Tudem Yayınları. 12.00.

Teknoloji bağımlısı çocuklara günde bir doz doğal yaşam lütfen!

Anneanne Lülü diğer hiçbir anneanneye benzemiyor. 15 TL. Ödüllü yazar Güzün Öztürk'ün m...