Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Stephen Hawking ve Evrenin Sırları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Stephen Hawking ve Evrenin Sırları PDF EPUB


Kollektif

Stephen Hawking ve Evrenin Sırları - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 9,46
TARİH 2020-01-13
ISBN 6056895388
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hawking, 21 yaşındayken ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrendiğinde, aklında evrenle ilgili çözmek istediği binlerce soru vardı. Vücudu yavaş yavaş tekerlekli sandalyenin sınırlarına çekilirken bile beyni evrende özgürce dolaşabiliyordu. Bu durum olağanüstü bir yaşamın paradokslarından sadece biriydi.Bilinmeyen binlerce sorunun cevabını ararken aslında tüm soruların tek bir cevapta birleşebileceğini keşfetti: Her Şeyin Teorisi... Bu teori hem “Evren nasıl oluştu?”, “Evren doğmadan önce ne vardı?” gibi soruları yanıtlarken aynı zamanda gündelik hayatımızda kuantum boyutunda gerçekleşen olaylara da açıklama getiriyordu.Bu kitap kara delikler, Büyük Patlama, paralel evrenler ve tekillikler ile amansız bir şekilde mücadele eden, Einstein’dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen Stephen Hawking’in hikayesini anlatıyor. Okurken Hawking’in evreninde keyifli bir seyahat fırsatı bulacak ve onun gözünden hayata bakabileceksiniz.

...ein'dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen Stephen Hawking'in hikayesini anlatıyor ... Stephen Hawking ve Evrenin Sırları | bkmkitap.com ... . ...hawking sesi, stephen hawking evren, stephen hawking ve zaman yolculari, stephen hawking o, ste.. Dünyaca ünlü fizikçi Stephen Hawking bizleri evrenin yaradılışına doğru keşfe çıkarıyor. today İş Gününde Kargoda. Ürün Adı. Stephen Hawking ve Evrenin Sırları. Okurken Hawking'in evreninde keyifli bir seyahat fırsatı bulacak ve onun gözünden hayata bakabileceksiniz. Bu kitap kara delikler, Büyük Patlama, paralel evrenler ve tekillikler ile amansız bir şekilde ... Stephen Hawking ve Evrenin Sırları, Kolektif ... . Bu kitap kara delikler, Büyük Patlama, paralel evrenler ve tekillikler ile amansız bir şekilde mücadele eden, Einstein`dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen Stephen Hawking`in hikayesini... 10.63 TL. Stephen Hawking ve Evrenin Sırları-İkilem Yayınevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 8.91 TL. ...Büyük Patlama, paralel evrenler ve tekillikler ile amansız bir şekilde mücadele eden, Einstein'dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen Stephen Hawking'in hikayesini anlatıyor. This is "SCIENCE Stephen Hawking Evreni Anlatiyor Evrenin Sirlari" by nurullah.cemil on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them. ...Büyük Patlama, paralel evrenler ve tekillikler ile amansız bir şekilde mücadele eden, Einstein'dan sonra doğmuş en zeki biliminsanı olarak görülen Stephen Hawking'in hikayesini anlatıyor. Alış-Veriş Listeme Ekle. Stephen Hawking ve Evrenin Sırları. Hawking 21 yaşındayken ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrendiğinde aklında evrenle ilgili çözmek istediği binlerce soru vardı. ...teorisi türkçe, stephen hawking çoklu evren, stephen hawking evrenin sırları 2, stephen hawking ful.. Dünyaca ünlü fizikçi Stephen Hawking bizleri evrenin yaradılışına doğru keşfe çıkarıyor. ...Büyük Patlama, paralel evrenler ve teki...