Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Türk Dünyası Konuşma Kılavuzu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Türk Dünyası Konuşma Kılavuzu PDF EPUB


Kollektif

Türk Dünyası Konuşma Kılavuzu - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 10,74
TARİH 1992-12-30
ISBN 9754980616
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

-Türkiye Türkçesinden Azeri, Türkmen, Özbek, Uygur, Kırgız, Kazak, Tatar Türk Lehçelerine Hazır Konuşma Cümleleri İngilizce Örnekler ile-Bu kılavuz pratik amaç için hazırlanmıştır. Bu el kitabı ile dünyadaki 7 bağımsız Türk ülkesi (Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Kırgızistan ve Kazakistan) ile Rusya Federasyonu bölgesindeki Tataristan Cumhuriyeti ve Çin Halk Cumhuriyeti'ne bağlı Doğu Türkistan (Sinkiang-Uyğur Muhtar Vilayeti)'ne yapacağınız geziler sırasına oradaki Türkler ile sıkıntı çekmeden konuşabilecek ve rahatlıkla anlaşacaksınız. Ayrıca, çok sayıda değişik Türk boylarının yaşadığı İran, Afganistan, Tacikistan, Rusya Federasyonu ve Balkanlardaki ülkelerde seyahat ederken, yine bu elkitabını kapıları ve yürekleri açan altın bir anahtar gibi cebinizden eksik etmeyeceksiniz!Bu kılavuzda Türkiye Türkçesinden hariç sadece 7 değişik Türk lehçesine ait konuşan cümlelerine yer verilmiş ise de, bunlar sayesinde diğerleriyle de belirli bir ölçüde anlaşabilirsiniz.

...ilinin, birbirinden farklı kollarını incelikleriyle anlayabilmek için, ilk sırada yapılması gereken işlerden birinin karşılaştırmalı gramerler ve gramer terimleri olması gerektiği ... Türk Dünyası Konuşma Kılavuzu - Kollektif | kitapyurdu.com ... ... Modern Azerice Seyahat ve Konuşma Kılavuzu hangi yaş grubunda olursa olsun, okur-yazar KGECIT370532. Hatalı İçerik Bildir. Modern Türk Dilleri Seyahat Ve Konuşma Kılavuzu Yorumları. 22 February 2019 ·. Bu kılavuz pratik amaç için hazırlanmıştır. Türk Dünyası Konuşma Kılavuzu. Türk Dünyası Konuşma Kılavuzu. ...Kırgız, Kazak, Tatar Türk lehçelerine hazır konuşma cümlele ... Türk Dünyası Konuşma Kılavuzu Kolektif ... . Bu kılavuz pratik amaç için hazırlanmıştır. Türk Dünyası Konuşma Kılavuzu. Türk Dünyası Konuşma Kılavuzu. ...Kırgız, Kazak, Tatar Türk lehçelerine hazır konuşma cümleleri İngilizce örnekler ile = Turkish world phrase guide for travellers : Ready-made Imprint. İstanbul : Türk Dünyası Araştırmaları Vakfı, 1992. ...March 1, 2020, 5:30 pm find as text or pdf and doc document for Turk Dunyas Konusma Klavuzu Turistler Icin. Follow us: Home » Turkic languages » Türk dünyası konuşma kılavuzu (turistler için). Biz, her muhtemel olay için gerekli olan tam olan konuşma kılavuzu hazırlama amacını gütmedik. İngilizce konuşuyor musunuz? Taler du engelsk? Türkçe-Danca konuşma kılavuzu - Rakamlar. Türk dünyası konuşma kılavuzu (turistler için) : Türkiye Türkçesinden Azeri, Türkmen, Özbek, Uygur, Kırgız, Kazak, Tatar Türk lehçelerine hazır konuşma cümleleri İngilizce örnekleri ile = Turkish world... Tüm bildiğimiz bu. Türk dünyası konuşma kılavuzu. Türk Dünyası konuşma Kılavuzu TDAV tarafından çıkarılan Doç.Dr. Timur Kocaoğlu başkanlığında , Dr. Mehmet Kılıç, Enver Can... Dinozorlar dünyası DVD / belgesel / BBC / pal. Yazım kılavuzu (imla klavuzu) yeni / kare yayınları. Türkçe sözlük büyük / tdk. Alış-Veriş Listeme Ekle. Türk Dünyası Konuşma Kılavuzu. -Türkiye Türkçesinden Azeri Türkmen Özbek Uygur Kırgız Kazak Tatar Türk Lehçelerine Hazır Konuşma Cümleleri İngilizce Örnekler ile Türk Dünyası Araştırmaları vakfı. Kolektif. Çeşitli Türk lehçelerinde konuşanları anlama ve onlarla konuşmanın ilk basamağında size yardımcı olması için elinizdeki kılavuzu hazırladık. Türk Dünyası konuşma Kılavuzu TDAV tarafından çıkarılan Doç.Dr. Timur Kocaoğlu başkanlığında , Dr Türk Dünyası Araştırmaları Vakfı P.K. 94 Aksaray/İSTANBUL ( 0212) 511 10 06- 511 18 33. -Türkiye Türkçesinden Azeri Türkmen Özbek Uygur Kırgız Kazak Tatar Türk Lehçelerine Hazır Konuşma Cümleleri İngilizce Örnekler ile Manevi Dünyası ile Sultan III. Murad. 16,21 TL....