Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yardım ve cömertlik Allah Yolunda e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yardım ve cömertlik Allah Yolunda PDF EPUB


Doç. Dr. Dilaver Selvi

Yardım ve cömertlik Allah Yolunda - Doç. Dr. Dilaver Selvi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Doç. Dr. Dilaver Selvi
DOSYA BOYUTU 8,24
TARİH 2001-10-30
ISBN 6055455644
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yardım (infak) ve hizmet, bu günkü insanların en çok muhtaç olduğu iki büyük ahlaktır.İnsanın dışındaki herşeyin yaratıldığı günden itibaren hiç aksatmadan yerine getirdiği bu vazifeleri eşref-i mahlukat olarak yaratılan insanın ihmal etmesi ne kadar acıdır. İnfakın çeşitleri pek çoktur. İnsan Allah-u Teala'nın kendisine bahşettiği maddi-manevi her türlü nimetten başkasına yardım yapabilir.

...atmadan yerine getirdiği... Kitapi Katalogları ... Allah Yolunda Yardım ve Cömertlik ... . Katalog Anasayfası. Allah Yolunda Yardım Ve Cömertlik. Yazar. Dilaver Selvi. Her insanda, başkasına ikram edebileceği bir çeşit nimet muhakkak mevcuttur. Yeter ki insan, o nimetten gafil ve cömertlik şerefinden mahrum olmasın... Yardım ve hizmet, bugünkü insanların en çok muhtaç olduğu fakat en mahrum bulunduğu iki büyük ahlâktır. Yeter ki insan, o nimetten gafil ve cömertlik ... Yardım ve Cömertlik Allah Yolunda En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Yeter ki insan, o nimetten gafil ve cömertlik şerefinden mahrum olmasın... İnsan Allah-u Teala'nın kendisine bahşettiği maddi-manevi her türlü nimetten başkasına yardım yapabilir. Allah Yolunda Yardım ve Cömertlik - Dilaver Selvi - Semerkand Yayınları. 14.45 TL. Her insanda, başkasına ikram edebileceği bir çeşit nimet muhakkak mevcuttur. Yeter ki insan, o nimetten gafil ve cömertlik şerefinden mahrum olmasın... 17 TL. Her insanda, başkasına ikram edebileceği bir çeşit nimet muhakkak mevcuttur. Yeter ki insan, o nimetten gafil ve cömertlik şerefinden mahrum olmasın......