Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gül’ün Babası Kim e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gül’ün Babası Kim PDF EPUB


Halide Nusret Zorlutuna

Gül’ün Babası Kim - Halide Nusret Zorlutuna pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Halide Nusret Zorlutuna
DOSYA BOYUTU 5,30
TARİH 2019-11-29
ISBN 6057739056
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Meclâ özgürlük düşkünü, hiçbir ahlaki ve toplumsal kuralı kabul etmeyen, istediğini yapabileceğine inanan, ailesini sevmeyen ve acımasız bir kızdır.Annesini aldatan babasından ve buna izin veren annesinden nefret etmektedir. Aile kurumuna inancını ve saygısını da bu vesileyle kaybetmiştir. Öyle ki, sevgilisi Talat’ın çocuğuyla bir kadını terk etmesi bile kalbini yumuşatmamış, o kadına acımamış, hatta bundan dolayı onu suçlamıştır.Talat’la gönül eğlendirmeye devam eder. Fakat “tarih tekerrürden ibarettir” misali, başına gelenlerden dolayı ailesi onu dışlar, bir köye, akrabalarının yanına gönderir.Gittiği evde Hasan amca ve Pembe Hanım’la yaşamaya başlayan Meclâ, yeni bir hayata adım atarken artık geçmişteki acımasız ve uçarı kız değildir.

...vap arar. Kargo. Fiyat. Gülün babası kim? Gül'ün babası kim? Halide Nusret Zorlutuna ... Gül'ün Babası Kim Roman Özeti - Halide Nusret... | Eser Özetleri ... . Satıcı. Gülbaba kimdir? Hayatı ve eserleri: (ö.948/1541} Mutasavvıf şair. Hayatı ve tarihî şahsiyeti hakkında çeşitli rivayetler vardır. Evliya Çelebi'nin. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Gül'Ün Babası Kim - Halide Nusret Zorlutuna. Meclâ özgürlük düşkünü, hiçbir ahlaki ve toplumsal kuralı kabul etmeyen, istediğini yapabileceğine inanan... Array (. [product_id] => 935 [name] => Gül'ün Babası Kim [description] =>

935 [name] => Gül'ün Babası Kim [description] =>