Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sayılı Gündü Geçti e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sayılı Gündü Geçti PDF EPUB


Hüseyin Su

Sayılı Gündü Geçti - Hüseyin Su pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hüseyin Su
DOSYA BOYUTU 9,61
TARİH 2019-11-11
ISBN 6052199213
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hızlı bir aşınma var, her şey kısa sürede hayatımızdaki anlamını, yerini yitiriyor. Eskidiğini düşündüğümüz, gördüğümüz şeylerin aslında değerinden kaybettiği bir şey yok. Bizim gözümüzde ve gönlümüzde olup bitiyor her şey. Bu durum, modern insanın acı gerçeğidir…***Aydın, sanatçı, toplumsal her durumda tavır alabilir, almalı da ama bu tavır, sanatçı, aydın, entelektüel tavrı olmalı; göze girme, aferin alma, nimete ulaşma tavrı olmamalı. Hiçbir bir kalem, fırça, kamera, nota, haksız biçimde bir gücün seslendiricisi olamaz…Ali Işık, Hüseyin Su'yla yaptığı nehir söyleşide sanattan sanatçıya; okurluktan yazarlığa; yayıncılıktan dergiciliğe; öyküden öykücülüğe; dostluktan yol ayrımlarına; en güzeli de hayata ve insana dair düşüncelerini samimi bir üslupla dile getiriyor. Ömrünü kitaplara ve edebiyata adarken nereye gitse yanından ayırmadığı çantasında yalnızca kitaplarını, kalemini, not defterini ve sözlüğünü değil; inançlarını, merhamet ve sadakatini de taşıyor. 

...ı nehir söyleşi kitabı. 28 TL. Hızlı bir aşınma var, her şey kısa sürede hayatımızdaki anlamını, yerini yitiriyor ... "Sayılı Gündü Geçti" | Yeni Şafak ... . Eskidiğini düşündüğümüz, gördüğümüz şeylerin aslında değerinden kaybettiği bir şey yok. Sayılı Gündü GeçtiSayılı Gündü Geçti. Hüseyin Su Şule Yayınları. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Sayılı Gündü Geçti Sayılı Gündü Geçti. "Sayı" der Valery, "en yalın sözdür." Sayının yalınlığı onun masumiyetidir aynı zamanda; mükellefiyeti yoktur; ne s ... Sayılı Gündü Geçti - Hüseyin Su ... . "Sayı" der Valery, "en yalın sözdür." Sayının yalınlığı onun masumiyetidir aynı zamanda; mükellefiyeti yoktur; ne suç işler ne de bir suça ortak olur sayı... Websitelerimizde, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 36. Maddesi uyarınca, sadece yazıların sahibi olan köşe yazarlarının ad soyad bilgileri, yazı sahibi gazete bilgisi... YENİ ŞAFAK GAZETESİ 11 Şubat Salı 2020 Tarihli Ömer Lekesiz yazısı "Sayılı Gündü Geçti". "Sayı" der Valery, "en yalın sözdür."Sayının yalınlığı onun masumiyetidir aynı zamanda; mükellefiyeti yoktur... Play. Yeni Şafak. Ömer Lekesiz - "Sayılı Gündü Geçti". ''"Sayılı Gündü Geçti"'' yazısı ve Ömer Lekesiz'in tüm yazıları yenisafak.com yazarlar köşesinde! Ali Işık'ın hazırladığı Sayılı Gündü Geçti - Hüseyin Su'yla Nehir Söyleşi'yi (Şule Yayınları, İstanbul 2019) okurken, içinden geçebildiğim değil, içinde yüzebildiğim de bu paradokstu. Sayılı gün çabuk geçer, Hele birde güzelse hiç bir şey anlaşılmaz. Bir ay iş stresinden, raporlardan, hedef tutacakmış tutmayacakmış toplantılardan uzak tatildeydim 7. Gün geçti. 2. hafta bitti. 26 TL. Hızlı bir aşınma var, her şey kısa sürede hayatımızdaki anlamını, yerini yitiriyor. Eskidiğini düşündüğümüz, gördüğümüz şeylerin aslında değerinden kaybettiği bir şey yok. 24.50 TL. Hızlı bir aşınma var, her şey kısa sürede hayatımızdaki anlamını, yerini yitiriyor. Eskidiğini düşündüğümüz, gördüğümüz şeylerin aslında değerinden kaybettiği bir şey yok. kitaphanen.com´da uygun fiyata Şule Yayınları markalı Sayılı Gündü Geçti 9786052199213 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Sayılı gündü geçti. "Sual de bilgiden doğar, cevap da." Mevlâna'nın bu cümlesi, soru sormanın en az cevap kadar önemli olduğunu, doğru sorunun da cevap kadar bilgi gerektirdiğini bize anlatır. "Sayılı Gündü Geçti". 32 TL. Hızlı bir aşınma var, her şey kısa sürede hayatımızdaki anlamını, yerini yitiriyor. Eskidiğini düş...