Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı PDF EPUB


Kollektif

6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 5,97
TARİH 2019-06-11
ISBN 6057568984
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

6’dan 7’ye eksiksiz geçmenin yolu! Biliyorsun 7. sınıf ilköğretimde çok önemli bir dönemeç. Bu kitap birçok temel konuyu 7. sınıfta öğrenip eski öğrendiklerinin üzerine yeni bilgiler koyarak pekiştirebileceğin süper bir kaynak olacak. Yeni nesil MEB müfredatı ve yayımlanan örnek sorulara %100 uyumlu olarak hazırlanan 6’dan 7’ye hazırlık kitabımız, 7. sınıf konu başlıklarının 5. ve 6. sınıftaki öğrenme alanlarıyla ilgili olanlarını tekrar etmeni sağlayacak. Çalışma kitabımızda başlıca; Türkçe dersinde yeni nesil görselli, infografik, bilgiyi verip ölçmeye dayalı olan sözel mantıksorularıyla, Matematik dersinde formüllerin öncül olarak verildiği sayısal analiz ve günlük yaşam durumunu sorgulayan soru tipleriyle, Fen Bilimleri dersinde ise deney ağırlıklı, bilgiyi yorumlama gerektiren, tablo ve grafik okuma içeren sorularla karşılaşacaksın. 5 ve 6. sınıftaki konularla ilgili testleri çözerek yanlış yaptığın veya boş bıraktığın sorular varsa TATS (Tonguç Akıllı Takip Sistemi) uygulamamız sayesinde çözüm videolarını izleyip eksiğini kapatacaksın. 6’dan 7’ye hazırlık programıyla 7. sınıfta öğreneceklerini YouTube üzerinden de ücretsiz bir şekilde izleyerek ön hazırlık yapmış olacaksın.

...i. 19 TL. Tonguç 2020 6 dan 7 ye Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi 19,00 TL 9 taksit, ücretsiz kargo ve kapıda ödeme ile sitemizden satın alabilirsiniz ... Tonguç Yayınları 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı - Tonguç Mağaza ... . Tonguç 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı 9786057825124. 6'dan 7'ye eksiksiz geçmenin yolu! Alt Başlık: Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri. Türü: Soru Bankası. KPSS Eğitim Bilimleri Konu Anlatımlı Kitaplar. 6. Sınıf Tatil Kitabı. 6. Sınıf Akıllı Defter. 19 TL. 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı kitabı Kitapçı Burada üzerinden satışta, kredi kartına taksit imkanıyla ürünleri satın alabilirsiniz. Sına ... Tonguç Yayınları 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı - Tonguç Mağaza ... . 19 TL. 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı kitabı Kitapçı Burada üzerinden satışta, kredi kartına taksit imkanıyla ürünleri satın alabilirsiniz. Sınav kitaplarında öncü site Kitapçı Burada. Tonguç 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı. Gittigidiyor'da 75 TL'ye varan Chip-para KampanyasıStokta 2 adet16:00Bugün kargodaSon güncelleme: 5 dakika önce GittiGidiyor/Kitapalgelsin. 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı. Hata Bildir. Bu kitap birçok temel konuyu 7. sınıfta öğrenip eski öğrendiklerinin üzerine yeni bilgiler koyarak pekiştirebileceğin süper bir kaynak olacak. 17.01 TL. 6'dan 7'ye hazırlık programıyla 7. sınıfta öğreneceklerini YouTube üzerindende ücretsiz bir şekilde izleyerek ön hazırlık yapmış olacaksın. 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı. Bu kitap birçok temel konuyu 7. sınıfta öğrenip eski öğrendiklerinin üzerine yeni bilgiler koyarak pekiştirebileceğin süper bir kaynak olacak. 6'dan 7'ye eksiksiz geçmenin yolu! 6'dan 7'ye hazırlık programıyla 7. sınıfta öğreneceklerini YouTube üzerinden de ücretsiz bir şekilde izleyerek ön hazırlık yapmış olacaksın. 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı. 6'dan 7'ye hazırlık programıyla 7. sınıfta öğrenecekleriniYouTubeüzerinden de ücretsiz bir şekilde izleyerek ön hazırlık yapmış olacaksın. Tonguç Akademi 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı ürününün 2 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express Tonguç Akademi 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. 19 TL. 6'dan 7'ye hazırlık programıyla 7. sınıfta öğreneceklerini YouTube üzerindende ücretsiz bir şekilde izleyerek ön hazırlık yapmış olacaksın. 6'Dan 7'ye hazırlık kitabı. 6'dan 7'ye hazırlık programıyla 7. sınıfta öğreneceklerini YouTube üzerinden de ücretsiz bir şekilde izleyerek ön hazırlık yapmış olacaksın. 184 sayfadan oluşan 2020 6'dan 7'ye Hazırlık Kitabı Tonguç Akademi kitabı 19x27 ebatındadır ve yeni baskıdır. 6'dan 7'ye eksiksiz ge...