Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ares Harikalar Diyarında e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ares Harikalar Diyarında PDF EPUB


Derviş Zaim

Ares Harikalar Diyarında - Derviş Zaim pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Derviş Zaim
DOSYA BOYUTU 4,83
TARİH 2019-07-19
ISBN 9750845345
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Hepimizin çok az vakti var...Bu satırlar sona erer ermez her şey silinip gidecek.” 1992’de Yunus Nadi Roman Armağanı’nı kazanan Ares Harikalar Diyarında, bir yandan kendi kendini yaratırken bir yandan yalanlayan bir kurgunun, o kurguyla birlikte zamanın, mekânın ve birbirlerinin sınırlarını zorlayan ele avuca gelmez kahramanların ve nihayetinde her şeye ve herkese gölge eden bir “eksen karakter”in romanı: Dikkat çekici dili ve üslubuyla, durmadan dolaşan bir ipin ucunu yakalamaya çağırıyor okurunu Derviş Zaim; rüya içinde rüya, dünya içinde dünya, Selim'in içinde bir Işık... “Filmin konusu neydi acaba?” Genel müdür, önündeki kitapçığın maliyet tablolarıyla ilgili kısmında! Bir jet odanın camlarını zangırdatıyor ve ses yumuşar yumuşamaz Selim yalan söylemeye devam ediyor: Film, kampüsten, giderek tüm dünyadan bilmem kaç tane adamın geçip gittiği ve bir zamanlar o adamlara ne olmuşsa şimdi aynı şeyin bizlere de olmakta olduğu ve bizlerin bunu bilmediği temasını işlemekteydi.

...man. Renkli dili ve özgün üslubuyla.. ... Ares Harikalar Diyarında - Ekşi Sözlük ... . 1992'de Yunus Nadi Roman Armağanı'nı kazanan "Ares Harikalar Diyarında", bir yandan kendi kendini yaratırken bir yandan yalanlayan bir kurgunun, o kurguyla birlikte zamanın, mekânın ve... Ares Harikalar Diyarında, en uygun fiyatlarla Kiğılı online mağazada. "product_id": "X70000147", "sku": "9789750845345", "category": "Yapı Kredi Yayınları", "name": "Ares Harikalar Diyarında"... Ares Harikalar Diyarında book. Read ... Ares Harikalar Diyarında, Derviş Zaim | Yapı Kredi Yayınları ... ... Ares Harikalar Diyarında book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Ares Harikalar Diyarında by Derviş Zaim. Bitecek ama... 1992'de Yunus Nadi Roman Armağanı'nı kazanan Ares Harikalar Diyarında, kurgunun kendi yolunu çizmeye çalıştığı bir roman. Renkli dili ve özgün üslubuyla... Yazarlığı da bir o kadar usta işi olan Zaim'in kaleme aldığı ilk eseri "Ares Harikalar Diyarında" 1992 Yunus Nadi Roman Armağanı alarak taçlandırılmıştı. "Ares Harikalar Diyarında". için 31 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 14,00 TL. Sepete Ekle. Ares harikalar diyarında. Derviş Zaim. Satıcı. 22.75 TL. Bitecek ama... 1992'de Yunus Nadi Roman Armağanı'nı kazananAres Harikalar Diyarında, kurgunun kendi yolunu çizmeye çalıştığı bir roman.Renkli dili ve özgün üslubuyla... Yavuz Demir'in moderatörlüğünde gerçekleşecek söyleşide Derviş Zaim 1992'de Yunus Nadi Roman Armağanı'nı kazanan kitabı "Ares Harikalar Diyarında"yı anlatacak. Ares Harikalar Diyarında kitabını inceleyin, benzer kitaplarla ka...