Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği PDF EPUB


Özgü Güler

Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği - Özgü Güler pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Özgü Güler
DOSYA BOYUTU 9,58
TARİH 2019-10-10
ISBN 6057716224
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Etkin Öğrenme Serisi” ile hedeflediğin başarıya giden yoldaki engelleri nasıl kaldıracağını öğrenecek, sana yoldaşlık edecek takım arkadaşlarınla; yepyeni, halis muhlis öğrenme yöntem ve teknikleriyle tanışacaksın.“Etkin Öğrenme Serisi” ilk kitabı olan “Zamanımı Yönetiyorum! Ç.A.Y. Tekniği” belki de bütün öğrencilerin sıkıntısını yaşadığı bir soruna ışık tutuyor. Ders çalışman gerekirken gündüz düşleri kurmak konusunda kendini nasıl durduracağına. Ç.A.Y. (Çalış Ama Yorulma) Tekniği ile saatlerce çalışmayı başarırken derslerden bıkmamak aksine bilgi almayı zevkli hale getirmek mümkün.

...yoruz.. Teknik 80'lerin sonlarına doğru Francesco Cirillo tarafından geliştirilmiştir ... Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği - Özgü Güler | kitapyurdu.com ... . Yöntem çok basit, fazla söze gerek yok aslında. Ortaokul Yardımcı Kitaplar. .Özgü Güler Ç.A.Y. Tekniği Etkin Öğrenme Serisi. "Etkin Öğrenme Serisi" ilk kitabı olan "Zamanımı Yönetiyorum! Ç.A.Y. Tekniği" belki de bütün öğrencilerin sıkıntısını yaşadığı bir soruna ışık tutuyor. Share. Tweet. Share. Share. E-Posta. Yorumlar. Son teslim zamanı, projeler, toplantıla ... Etkin Öğrenme Serisi - Zamanımı Yönetiyorum! | bkmkitap.com ... . Share. Tweet. Share. Share. E-Posta. Yorumlar. Son teslim zamanı, projeler, toplantılar, tasarılar, anlaşmalar. Bizler sürekli olarak iş yoğunluğumuzu azaltmak için zamana karşı yarış içerisindeyiz. "Etkin Öğrenme Serisi" ilk kitabı olan "Zamanımı Yönetiyorum! Ç.A.Y. Tekniği" belki de bütün öğrencilerin sıkıntısını yaşadığı bir soruna ışık tutuyor. "Etkin Öğrenme Serisi" ilk kitabı olan "Zamanımı Yönetiyorum! Ç.A.Y. Tekniği" belki de bütün öğrencilerin sıkıntısını yaşadığı bir soruna ışık tutuyor. "Etkin Öğrenme Serisi" ilk kitabı olan "Zamanımı Yönetiyorum! Ç.A.Y. Tekniği" belki de bütün öğrencilerin sıkıntısını yaşadığı bir soruna ışık tutuyor. "Etkin Öğrenme Serisi" ilk kitabı olan "Zamanımı Yönetiyorum! Ç.A.Y. Tekniği" belki de bütün öğrencilerin sıkıntısını yaşadığı bir soruna ışık tutuyor. "Etkin Öğrenme Serisi" ilk kitabı olan "Zamanımı Yönetiyorum! Ç.A.Y. Tekniği" belki de bütün öğrencilerin sıkıntısını yaşadığı bir soruna ışık tutuyor. Özgü Güler. "Etkin Öğrenme Serisi" ile hedeflediğin başarıya giden yoldaki engelleri nasıl kaldıracağını öğrenecek sana yoldaşlık edecek takım arkadaşlarınla... Etkili Zaman Yönetimi İçin Bilmeniz Gereken 8 Püf Nokta. Zamanı Yönetmek İçin Nereden Başlarız? Zamanı etkin bir biçimde kullanmak için öncelikle bir günde, yani 24 saatte ne yapıyoruz?...