Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği PDF EPUB


Özgü Güler

Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği - Özgü Güler pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Özgü Güler
DOSYA BOYUTU 6,29
TARİH 2019-10-10
ISBN 6057716224
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Etkin Öğrenme Serisi” ile hedeflediğin başarıya giden yoldaki engelleri nasıl kaldıracağını öğrenecek, sana yoldaşlık edecek takım arkadaşlarınla; yepyeni, halis muhlis öğrenme yöntem ve teknikleriyle tanışacaksın.“Etkin Öğrenme Serisi” ilk kitabı olan “Zamanımı Yönetiyorum! Ç.A.Y. Tekniği” belki de bütün öğrencilerin sıkıntısını yaşadığı bir soruna ışık tutuyor. Ders çalışman gerekirken gündüz düşleri kurmak konusunda kendini nasıl durduracağına. Ç.A.Y. (Çalış Ama Yorulma) Tekniği ile saatlerce çalışmayı başarırken derslerden bıkmamak aksine bilgi almayı zevkli hale getirmek mümkün.

...aksın."Etkin Öğrenme Serisi" ilk kitabı olan "Zamanımı Yönetiyorum! Ç ... Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği - Özgü Güler | kitapyurdu.com ... .A.Y. Tekniği" belki de bütün öğrencilerin sıkıntısını yaşadığı bir soruna ışık tutuyor. : Tonguç Komisyon. Zamanımı Yönetiyorum ÇAY Tekniği Etkin Öğrenme Serisi Tonguç Akademi | 9786057716224. Tonguç 2020 Zamanımı Yönetiyorum Ç.A.Y. Tekniği Etkin Öğrenme Serisi Özgü Güler Tonguç Akademi. Bu tanıtım yazısındaTONGUÇ AKADEMİ tarafından basılan, Özgü Güle ... Etkin Öğrenme Serisi - Zamanımı Yönetiyorum! | bkmkitap.com ... . Bu tanıtım yazısındaTONGUÇ AKADEMİ tarafından basılan, Özgü Güler'ın Zamanımı Yönetiyorum! / Ç.A.Y. Tekniği adlı kitabı tanıtacağımız. Bültenimizde "zamanı etkili kullanma ve yönetme" ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Zaman denetimi yapmak düzgün ve ters giden şeyler üzerinde ko...