Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri PDF EPUB


Ateşan Aybars

Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri - Ateşan Aybars pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ateşan Aybars
DOSYA BOYUTU 4,8
TARİH 2019-05-27
ISBN 6059248648
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitabın amacı, opsiyon piyasalarına ilişkin sis perdesini ve çaresizliği ortadan kaldırararak, trader’lerin opsiyon işlemlerini profesyonel seviyeye taşımalarına yardım etmektir. Vadeli piyasalarda çabaların çok defa yetersiz kaldığı ve işlemlerin kolayca, ciddi kayıplara yol açtığı bilinir. Zira yatırımcı hem pozisyonları yönetmek hem de disiplin çerçevesinde para yönetimi yapmak zorundadır. Dahası, bunlar da yetmeyebilir. Pozisyon açılırken yön ve zamanlama konusunda doğru tahmin yapılmalıdır. Oysa riski istenildiği kadar düşük tasarlanabilen stratejiler gerek kısa gerekse uzun dönem için yatırımcılara çeşitli seçenekler sunar. Yön ve zamanlama konusunda yanılsanız da kazanma olasılığınız vardır. Bu kitapta daha çok, gece uykularınızı kaçırmayacak ya da ekonomik veri açıklamalarının öncesinde strese neden olmayacak, riski düşük ve tanımlı, profesyonel tasarımlara ağırlık vereceğim. Profesyonel trader’lere istikrarlı bir biçimde iyi kazanç sağlayacak yaklaşım budur.

...his preview of Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri by Ateşan Aybars ... Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri - Scala Yayıncılık - 9786059248648 - ATEŞAN AYBARS - - Bu kitabın amacı, opsiyon piyasalarına ilişkin sis perdesinive çaresizliğ. Teknik analiz ve risk yönetimi uzmanı Ateşan Aybars'ın, "Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri" kitabı Scala Yayıncılık'tan yayınlandı. Teknik analiz ve risk yönetimi uzmanı Ateşan Aybars'ın, "Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri" kitabı Scala Yayıncılık'tan yayınlandı. 52 TL. Bu kitabın amacı, opsiyon piyasalarına ilişkin sis pe ... Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri ... . 52 TL. Bu kitabın amacı, opsiyon piyasalarına ilişkin sis perdesinive çaresizliği ortadan kaldırararak, trader'lerin opsiyonişlemlerini profesyonel seviyeye taşımalarına yardımetmektir. Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Scala Yayıncılık Yayınevine ait Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. 52 TL. Bu kitabın amacı, opsiyon piyasalarına ilişkin sis perdesinive çaresizliği ortadan kaldırararak, trader'lerin opsiyonişlemlerini profesyonel seviyeye taşımalarına yardımetmektir. Yatırım hakkında her şey. Opsiyon İşlemleri. DEĞİŞTİR. Opsiyonu satan kişi, üstlendiği bu koşullu yükümlülüğün bedeli olarak opsiyon primini tahsil edecektir. Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri. Kitap Barkodu. : 9786059248648. Sayfa Sayısı :316. Bu kitabın amacı, opsiyon piyasalarına ilişkin sis perdesini ve çaresizliği ortadan kaldırararak, trader'lerin... Meslek Olarak Opsiyon İşlemleri. Scala Yayıncılık. Ateşan Aybars. Bu kitabın amacı, opsiyon piyasalarına ilişkin sis perdesini ve çaresizliği ortadan kaldırararak, trader'lerin opsiyon işlemlerini......