Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Evliya Çelebi Kudüs e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Evliya Çelebi Kudüs PDF EPUB


Kadriye Bayraktar

Evliya Çelebi Kudüs - Kadriye Bayraktar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kadriye Bayraktar
DOSYA BOYUTU 6,50
TARİH 2019-05-31
ISBN 6054565771
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kadriye Bayraktar’ın yazdığı, Cemile Yıldırım’ın resimlediği Evliya Çelebi Kudüs, Mavi Uçurtma Yayınları’nda!Evliya Çelebi serisinin bu dördüncü kitabında büyük gezgin Evliya Çelebi, hac yolculuğunu tamamlamak için kafilesiyle Mekke’ye doğru yol alırken, hiç beklemediği bir şey oluyor. Medineli dostu Bilal ile onun kızıl sakallı dedesi, hac için kafileye katılmak istiyor. Yolculuk esnasında Bilal’in Kudüs’le ilgili gördüğü gizemli rüyası ise; dünya gezgini Evliya Çelebi’yi bile hayrete düşürüyor.Bu kitapta, bir yandan Mekke’ye varabilmenin heyecanıyla hac kafilesine eşlik edecek; diğer yandan, Bilal’in esrarengiz rüyasını dinleyerek, Kudüs’le ilgili birçok şey öğreneceksin. 

...ya Çelebi Kudüs Mavi Uçurtma Yayınları'nda! Evliya Çelebi serisinin bu dördüncü kitabında büyük gezgin Evliya Çelebi hac ... Evliya Çelebi'nin Kudus'ü | Dosya | Lacivert Dergi ... ... Evliya Çelebi seyahatnamesinde urfa. 26 Nisan 2014 Cumartesi 15:20. Yunan tarihlerine göre Hazreti Davut Kudüs’te Mescidi Aksa’yı yaptırmadan önce Mabet hane Urfa’daymış. Kadriye Bayraktar. Kadriye Bayraktar'ın yazdığı, Cemile Yıldırım'ın resimlediği Evliya Çelebi Kudüs, Mavi Uçurtma Yayınları'nda! Evliya Çelebi serisinin bu dördüncü kitabında büyük gezgin Evliya... Evliya Çelebi, hassas olduğu veya doğru okunmasını İstediği kelimelerde hareke koymuştur. (1671), Şam (1671), Trablus-ş ... Evliya Çelebi-Kudüs - Kadriye Bayraktar -Halkkitabevi ... ... Evliya Çelebi, hassas olduğu veya doğru okunmasını İstediği kelimelerde hareke koymuştur. (1671), Şam (1671), Trablus-şam (1671), Lazkiye (1671), Beyrut (1671), Sayda (1671), Kudüs (1671)... İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Evliya Çelebi'nin İzinde Kudüs Seyahatnamesi. Eseri zevkle okumanızı dilerken Evliya Çelebi'yi bir kez daha rah...