Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Fiziğin Kültürel Tarihi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Fiziğin Kültürel Tarihi PDF EPUB


Prof.Dr. Zeki Tez

Fiziğin Kültürel Tarihi - Prof.Dr. Zeki Tez pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof.Dr. Zeki Tez
DOSYA BOYUTU 4,2
TARİH 2008-07-10
ISBN 9755534855
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Fiziğin hayatımızdaki yerini öğrenebilmek için tarihsel serüveni okuyup bilmek gerek.Prof.Dr.Zeki Tez'in elimizdeki kitabı Fiziğin Kültürel Tarihi işte böylesi bir bilme yolculuğuna çıkarıyor bizleri.Eskiçağ'dan günümüze fiziğin evrimi, keşifler ve buluşlarla alınan yol; fizik biliminin gelişmesine katkıda bulunan bilim insanlarının yaşamöyküleri ve deneyimlerinin oluşma seyri bu kitabın ana eksenini oluşturuyor."Cisimlerin iç yapılarında bir değişklik yaratmaksızın onların özellik, durum ya da hareketlerini inceleyen" bir bilim olan fiziğin öyküsünü tarihsel bir seyir içinde okurken, doğa felsefesinin uzandığı alanları ve birbirini etkileyen, biçimleyen yanlarıda görebiliyoruz.Zeki Tez, fiziğin hayatın akışının temel tözü olma özelliğini öyküleştirerek gözler önüne seriyor.Her okurun fizikle ilgili bilgi dağarcığını zenginleştirecek bir bilim sunuyor bize Fiziğin Kültürel Tarihi.

...ul Refik Halit Karay Fatih İlçe Halk Kütüphanesi İstanbul Forgetten Password? Home › ... Fizik Tarihi - Vikipedi ... . Details for: Fiziğin kültürel tarihi. Zeki Tez, fiziğin hayatın akışının temel tözü olma özelliğini öyküleştirerek gözler önüne seriyor. Her okurun fizikle ilgili bilgi dağarcığını zenginleştirecek bir birikim sunuyor bize Fiziğin Kültürel Tarihi. Fiziğin hayatımızdaki yerini öğrenebilmek için tarihsel serüvenini okuyup bilmek gerek. Prof. Dr. Zeki Tez'in elimizdeki kitabı Fiziğin Kültürel Tarihi işte böylesi bir bi ... Fiziğin Kültürel Tarihi by Zeki Tez ... . Prof. Dr. Zeki Tez'in elimizdeki kitabı Fiziğin Kültürel Tarihi işte böylesi bir bilme yolculuğuna çıkarıyor bizleri. "Fiziğin kültürel tarihi". için 10 sonuç bulundu: Sıralama Şekli 30,00 TL. Sepete Ekle. Fiziğin kültürel tarihi. Zeki Tez. Satıcı. Fiziğin hayatımızdaki yerini öğrenebilmek için tarihsel serüvenini okuyup bilmek gerek. Prof. Dr. Zeki Tez'in elimizdeki kitabı Fiziğin Kültürel Tarihi işte böylesi bir bilme yolculuğuna çıkarıyor bizleri. Fiziğin hayatımızdaki yerini öğrenebilmek için tarihsel serüvenini okuyup bilmek gerek. Prof. Dr. Zeki Tez'in elimizdeki kitabı Fiziğin Kültürel Tarihi işte böylesi bir bilme yolculuğuna çıkarıyor bizleri. Zeki Tez, 'Fiziğin Kültürel Tarihi'nde, ağırlıklı olarak modern çağ öncesi fiziğinin kültürel tarihini veriyor. Daha önce de 'Matematiğin Kültürel Tarihi' ve 'Mekanik Oyuncaklar Tarihi' gibi aydınlatıcı... 10.50 TL. Dr. Zeki Tez'in elimizdeki kitabı Fiziğin Kültürel Tarihi işte böylesi bir bilme yolculuğuna çıkarıyor bizleri. Eskiçağ'dan günümüze fiziğin evrimi, keşifler ve buluşlarla alınan yol; fizik biliminin... Zeki Tez, fiziğin hayatın akışının temel tözü olma özelliğini öyküleştirerek gözler önüne seriyor. Her okuru...