Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma NefertitiMısır'ın Kraliçesi, Sonsuzluğun Kızı...) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

NefertitiMısır'ın Kraliçesi, Sonsuzluğun Kızı...) PDF EPUB


Michelle Moran

NefertitiMısır'ın Kraliçesi, Sonsuzluğun Kızı...) - Michelle Moran pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Michelle Moran
DOSYA BOYUTU 10,3
TARİH 2008-06-01
ISBN 9751412942
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hırslı, etkileyici ve güzel Nefertiti'nin kaderi, dengesiz ve genç bir firavun olan Amenhotep'le evlenmekle değişti. Ancak Firavundan bir oğlu olmadığı sürece, halkın sevgisi de yeterli gelmeyecekti. Nefertiti'nin kız kardeşi Mutnojmet ise asla ablasının güç tutkusunu paylaşmadı. En büyük umudu kalbini çalan Genaral'le hayatını birleştirebilmekti.Aşk, ihanet, siyasi anlaşmazlıklar, veba salgını, din çatışmaları... Ve soluk soluğa bir iktidar mücadelesi...Michelle Moran, eski Mısır'daki yaşamı tüm canlılığıyla günümüze taşıyor. Hızlı temposu ve gerçeklere dayalı yapısıyla tarihin etkileyici bir döneminde yaşamış iki unutulmaz kadının çarpıcı öyküsünü anlatıyor.

...sü ve en güzeli, Nil'in doğu kıyısındaki lüks bir sarayda yaşadı ... Nefertiti Mısır'ın Kraliçesi, Sonsuzluğun Kızı...) ... . Örneğin, sadece Mısır kraliçesi Nefertiti ve kızı bir kulağında iki küp takıyordu (ve annenin lobide iki deliği var). Nefertiti (M.Ö. 14. yüzyıl), Mısır kraliçesi ( M.Ö. 1379-1362), Mısır Firavunu IV. Sonsuzluğun peşindeydi. Nefertiti'nin kocası, radikal firavun Akhenaton, "güneş"in saçtığı sıcaklığın cisimleşmiş... Nefertiti Mısır'ın en güçlü kadınlarından biriydi. Ailesi hak ... NEFERTİTİ - Mısır'ın Kraliçesi, Sonsuzluğun Kızı... | Nadir Kitap ... ... Nefertiti Mısır'ın en güçlü kadınlarından biriydi. Ailesi hakkında pek bilgi bulunmazken, eşi Amenhotep'in ağabeyinin ölümüyle tahta geçerek Mısır kraliçesi olmuştur. Örneğin, yalnızca Mısır kraliçesi Nefertiti ve kızı bir kulakta iki küpeye takıldı (ve mumyanın lobunda iki delik var). Kleopatra ile birlikte, eski Mısır'ın en ünlü kadınlarından ve sembollerinden biridir. Hırslı, etkileyici ve güzel Nefertitinin kaderi, dengesiz ve genç bir firavun olan Amenhoteple evlenmekle değişti. Nefertitinin kız kardeşi Mutnojmet ise asla ablasının güç tutkusunu paylaşmadı. Nefertiti, bir Mısır kraliçesi, Firavun Amenhotep IV veya Akhenaten'ın baş karısıydı. Ya da Kraliçe Tiy'in bir kardeşi olan ve Tutankamon'dan sonra Firavun olan Ay'ın kızı ya da yeğeni olabilir. Nefertiti, (M.Ö. 1370 - 1330) yaşamış bir Mısır kraliçesidir. Eşi ise ünlü firavun Akhenaton'dur. Michelle Moran kitabı "NEFERTİTİ - MISIR'IN KRALİÇESİ, SONSUZLUĞUN KIZI"NDAN alıntıdır Nefertiti (M.Ö. 14. yüzyıl) Mısır kraliçesi ( M.Ö. 1379-1362) Mısır Firavunu IV. doğurduğu halde taht varisi olacak bir erkek çocuk doğuramayışıydı mutsuzluğunun gerçek sebebi buydu.[4] Nefertiti; Firavun IV Amenhotep'in karısıydı. Hayatımda en çok gitmek istediğim şehir Mısır'ı merakla takip ettiğim bir kitap oldu bu kitap benim için. Nefertiti'nin kız kardeşi Mutnojmet ise asla ablasının güç tutkusunu paylaşmadı. Nefertiti de bir süre tahtta kaldı ve öldü. Ona ait olan büst en çok kopyalanmış bulunan eski Mısır eseridir. Michelle Moran kitabı "Nefertiti - Mısır'ın Kraliçesi, Sonsuzluğun Kızı"ndan alıntıdır Okunması gereken kitaplar arasında Michelle Moran'ın yazdığı "Nefertiti Mısır'ın kraliçesi sonsuzluğu kızı" yer alıyor.Kitabı okudum ve gerçekten çok etkilendim.Kitap Nefertiti'nin kız kardeşi Mutnojmet'in... Nefertiti'nin babası… "İhtiyar"ın baş veziri. Nefertiti'yi kontrol edebileceğini sanıp firavunla evlendiren adam. "Nefertiti - Mısır'ın Kraliçesi, Sonsuzluğun Kızı", yaşamış güçlü bir kadının çarpıcı öyküsü. . Nefertiti-Mısır’ın Kraliçesi Sonsuzluğun Kızı, Michelle Moran, Remzi Kitabevi Hırslı, etkileyici ve güzel Nefertitinin kaderi, dengesiz ve genç bir firavun olan Amenhoteple evlenmekle değişti. Hırslı, etkileyici ve güzel Nefertiti'nin kaderi, dengesiz ve genç bir firavun olan Amenhotep'le evlenmekle değişti. Ancak Firavundan bir oğlu olmadığı sürece, halkın sevgisi de yeterli gelmeyecekti....