Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma National Geographic Kids / Mimar Hayvanlar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

National Geographic Kids / Mimar Hayvanlar PDF EPUB


Libby Romero

National Geographic Kids / Mimar Hayvanlar - Libby Romero pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Libby Romero
DOSYA BOYUTU 10,4
TARİH 2019-03-30
ISBN 6052423752
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Doğanın en şaşırtıcı mimarlarını, mühendislerini ve tasarımcılarını yakından tanımaya hazır mısınız? Parlak kuşlar, yaratıcı böcekler, okyanus mimarları ve daha fazlası bu kitapta bir arada. Kunduzların neden su bentleri inşa ettiğini hiç merak ettiniz mi? Veya örümcekler karmaşık ağlarını nasıl örüyor? Hayvan krallığının dahiyane mühendisleri arılar kovanlarının içini, çalışkan karıncalar birbirinden ilginç yuvalarını nasıl mı tasarlıyor? National Geographic’in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik, bu kitapta bir araya geldi. 12 kitaptan oluşan, 3. seviye okuma kitaplarından biri olan Mimari Hayvanlar, kendi başlarına akıcı olarak okuyabilen ve yeni sözcüklerle uzun cümlelere hazır olan çocuklar içindir. İlgi çekici parlak resimleriyle çocukların ilgilerini kaybetmeden hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini sağlayan bu yarının kaşiflerinin ve mühendislerinin bilim, doğa ve hayvanlar dünyasına attıkları ilk adımlardan olacak.

...man fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik, bu kitapta bir araya geldi ... Mimar Hayvanlar - National Geographic Kids | bkmkitap.com ... . 12 kitaptan oluşan, 3. seviye okuma kitaplarından biri olan Mimari Hayvanlar... 11.96 TL. Hayvan krallığının dahiyane mühendisleri arılar kovanlarının içini, çalışkan karıncalar birbirinden ilginç yuvalarını nasıl mı tasarlıyor? National Geographic'in uzman fotoğrafçılarının... Isbn 13:978-6052423752 yayınevi:Beta Kids Tarafından gönderildi Mimar Hayvanlar - National Geographic ... Mimar Hayvanlar - National Geographic Kids | bkmkitap.com ... ... Isbn 13:978-6052423752 yayınevi:Beta Kids Tarafından gönderildi Mimar Hayvanlar - National Geographic Kids: Seviye 3:30 Mart 2019 Çocuk Kitapları > Bilimsel Kitaplar. Yayınevi. Beta Kids. National Geographic'in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik, bu kitapta bir araya geldi. : Beta Kids Yayınları. Yazar. : Libby Romero. National Geographic'in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik, bu kitapta bir araya geldi. National Geographic'in uzman fotoğrafçılarının imzasını taşıyan görsellerle, zengin bir içerik, bu kitapta bir araya geldi. 12 kitaptan oluşan, 3. seviye okuma kitaplarından biri olan Mimari Hayvanlar... 13.50 TL. National Geographic Kids Mimar Hayvanlar Seviye 3National Geographic Kids Mimar Hayvanlar Se...