Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Roman Diliyle İş Hayatı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Roman Diliyle İş Hayatı PDF EPUB


Mustafa Özel

Roman Diliyle İş Hayatı - Mustafa Özel pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mustafa Özel
DOSYA BOYUTU 11,93
TARİH 2019-12-10
ISBN 6057646149
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. Balzac 180 yıl önce tipik MÜSİAD üyelerinin yükseliş ve düşüşlerini yazıyor; Kazancakis Hz. İsa’nın tarih üzerindeki etkisini Kilise bilginlerini kıskandıracak bir maharetle sergiliyor; Melville ile Tolstoy ise birey hakkı, kamu çıkarı ve hapis cezası gibi meseleleri hukuk filozoflarına parmak ısırtacak bir bilgelikle tartışıyorlar.Bu kitapta görüşleri incelenen yazarlar:Adalet Ağaoğlu, A. Midhat Efendi, Ali H. Neyzi, Balzac, Braudel, Cemil Meriç, Dickens, Dostoyevski, Emile Zola, Gabriel Marcel, Goethe, Halid Ziya, Herman Melville, İmam Gazzali, Karl Marx, Kazancakis, Lampedusa, M. Şevket Esendal, Martin Heidegger, Max Weber, Mustafa Kutlu, Nietzsche, Orhan Pamuk, Stendhal, Tanpınar, Thomas Mann, Tolstoy, Victor Hugo, Werner Sombart, Yunus Emre.

...yatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor ... Roman Diliyle İş Hayatı - Mustafa Özel | kitapyurdu.com ... . Balzac 180 yıl önce tipik MÜSİAD üyelerinin yükseliş ve düşüşlerini yazıyor; Kazancakis Hz. Roman Diliyle İş Hayatı yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Roman Diliyle İş İncelemeler. İnceleme ekle. Sadi Dönmez Roman Diliyle İş Hayatı'ı inceledi. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. Balzac 180 yıl önce tipik MÜSİAD üyelerinin yükseliş ... Roman Diliyle İş Hayatı Mustafa Özel ... . Balzac 180 yıl önce tipik MÜSİAD üyelerinin yükseliş ve düşüşlerini yazıyor; Kazancakis Hz. Yayın Dili. Türkçe. Kağıt Cinsi. 21.08 TL. Modern çağda iş hayatı, din ve hukuk en çarpıcı ifadelerini romanda buluyor. Balzac 180 yıl önce tipik MÜSİAD üyelerinin yükseliş ve düşüşlerini yazıyor; Ka...