Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yüreğim Sol’madanMalatya, Dersim, Elazığ, Erzincan’da Devrimci Mücadele e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yüreğim Sol’madanMalatya, Dersim, Elazığ, Erzincan’da Devrimci Mücadele PDF EPUB


Oğuz Erden

Yüreğim Sol’madanMalatya, Dersim, Elazığ, Erzincan’da Devrimci Mücadele - Oğuz Erden pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Oğuz Erden
DOSYA BOYUTU 7,94
TARİH 2019-11-14
ISBN 6052601938
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kitap; 1975-85 arası Malatya, Erzincan, Elazığ ve Dersim bölgesindeki devrimci mücadeleyi birçok bilinmeyen yönüyle ele alıyor. Bölgenin önemli aktörleri ilk defa konuşuyor ve tüm bölge ilk defa boydan boya masaya yatırılıyor. Devrimci hareketin o gün merkezinde yer alan aktörler ise kendi perspektiflerinden karar alış süreçlerini yansıtıyor. Ortaya çıkan tablo ise sonraki tarihsel süreci etkileyebilecek düzeyde önemli olgular içeriyor.Kısacası kitap, 1975-85 döneminde, hem bir bölge mücadelesini sergilemesi hem de buradan yola çıkarak devrimci hareketin geneline dair değerlendirmeler, eleştiriler ve önermeler içermesi açısından arşivlerde yer almayı hak ediyor. Hem bir devrimcinin özel anılarını hem de başkalarının ağzından hareketin genel seyrini bütünlük içinde verebilmek kolay bir denklem değildir. Kitabın bu zor denklemin üstesinden ne denli gelebildiği ise okurun düşünceleriyle berraklaşacaktır.

...tya, Erzincan, Elazığ ve Dersim bölgesindeki devrimci mücadeleyi birçok bilinmeyen yönüyle ele alıyor ... Yüreğim Sol'madanMalatya Dersim Elazığ Erzincan'da Devrimci... ... . Bölgenin önemli aktörleri .. 28.80 TL. Kitap; 1975-85 arası Malatya, Erzincan, Elazığ ve Dersim bölgesindeki devrimci mücadeleyi birçok bilinmeyen yönüyle ele alıyor. Ephemera Eğitim / Ders Kitapları Ekonomi / İktisat ERMENİCE Etnoloji / Budunbilim FARSÇA Yüreğim Sol'madan: Malatya Dersim Elazığ Erzincan'da Devrimci Mücadele. Erdinç Obuz. Kitap; 1975-85 arası Malatya, Erzincan, Elazığ ve Dersim bölgesindeki devrimci mücadeley ... Yüreğim Sol'madan: Malatya, Dersim, Elazığ, Erzincan'da Devrimci... ... . Erdinç Obuz. Kitap; 1975-85 arası Malatya, Erzincan, Elazığ ve Dersim bölgesindeki devrimci mücadeleyi birçok bilinmeyen yönüyle ele alıyor. Bölgenin önemli aktörleri .. Yüreğim Sol'madan %25 indirimli Kitap; 1975-85 arası Malatya, Erzincan, Elazığ ve Dersim bölgesindeki devrimci mücadeleyi birçok bilinmeyen yönüyle ele alıyor. Kitap; 1975-85 arası Malatya, Erzincan, Elazığ ve Dersim bölgesindeki devrimci mücadeleyi birçok bilinmeyen yönüyle ele alıyor. Bölgenin önemli aktörleri .. Kitap; 1975-85 arası Malatya, Erzincan, Elazığ ve Dersim bölgesindeki devrimci mücadeleyi birçok bilinmeyen yönüyle ele alıyor. Bölgenin önemli aktörleri .. Etiketler Dersim Elazığ Erzincan'da Devrimci Mücadele Pdf e-book indir Erzincan'da Devrimci Mücadele Pdf ebook Devrimci Mücadele Pdf ücretsiz indir oku Yüreğim Sol'madan & Malatya. The leftist revolutionary movement in Malatya, Erzincan, Elazığ and Dersim during 1975-1985. ISBN. 9786052601938. Devamını OkuYüreğim Sol'madan Malatya, Dersim, Elazığ, Erzincan'da Devrimci Mücadele PDF Kitabı Özeti Oku - Oğuz Erden. Yüreğim Sol'madan. Erdinç Obuz. Nota Bene Yayınları. Kitap; 1975-85 arası Malatya, Erzincan, Elazığ ve Dersim bölgesindeki devrimci mücadeleyi birçok bilinmeyen yönüyle ele alıyor. Yüreğim Sol'madan, Erdinç Obuz, Nota Bene Yayınları. Kitap; 1975-85 arası Malatya, Erzincan, Elazığ ve Dersim bölgesindeki devrimci mücadeleyi birçok bilinmeyen yönüyle ele alıyor. Yüreğim Sol'madan adıyla NotaBene Yayınları etiketiyle yayımlanan kitap 1975-85 arası Malatya, Erzincan, Elazığ ve Dersim bölgesindeki devrimci mücadeleyi birçok bilinmeyen yönüyle ele alıyor. NOTABENE YAYINLARI yayınevinin 20/5/2019 Pazartesi tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile Yüreğim Sol'madan & Malatya, Dersim, Elazığ, Erzincan'da Devrimci Mücadele pdf isimli kitap Oğuz Erden... Kitap; 1975-85 arası Malatya, Erzincan, Elazığ ve Dersim bölgesindeki devrimci mücadeleyi birçok bilinmeyen yönüyle ele alıyor. Bölgenin önemli aktörleri .....