Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Anneme Mektuplar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Anneme Mektuplar PDF EPUB


Osman Aytekin

Anneme Mektuplar - Osman Aytekin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Osman Aytekin
DOSYA BOYUTU 3,15
TARİH 2020-02-03
ISBN 6056972454
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İnsan annesiz ve babasız yapamaz. Babalar gibi anneler de bir yuvanın kuruluşunda çok önemli bir paya sahiptirler. Her çocuk annesiyle daha iyi iletişim kurar. Çocuk sevgisinde annenin payı büyüktür. "Anneme Mektuplar"; anne sevgisiyle, saygısıyla, hasretiyle, duygu yoğunluğu içinde kaleme alınmış, annelere adanmış hikayelerdir. "Anneme Mektuplar"da bir anneye, anaya mektupların yanı sıra"İki Fotoğraf ", "Bekleyiş", "Adresini bulmayan Aşk" ve "Bir Eski Arkadaş" isimli toplum içinde gerçek hayatlardan hikâyeler de bulunmaktadır. "Anneme Mektuplar"da; anne sevgisi ve merhametinin sihirli ışıltısını çok yakından hissedecek, anneyi sevmenin, dokunmanın heyecanını yaşayacaksınız.

...a başaramadım. Bu Blogda Ara. Anneme Mektuplar ... Anneye Mektup | Anlamlı Anneler Günü... | Hediye Fabrikası Blog ... . Sayfalar. Ana Sayfa. Anneme Mektuplar. Profili ziyaret edin. Bu Gün Sevgili Annem Ve Tüm Sınıfımızdaki Annelerimiz İçin Yazdığım Anneme Mektup... Anneler Günü Anneme Mektup dosyası, Anneler Günü bölümünde bulunmaktadır. Ölen Anneye Mektup Örnekleri. Evet, anne bu gün Anneler günü… Sen yine yoksun… Doğurulmuş çocuktan ölmüş anneye mektup; Olmuyor anne, özlüyorum işte, arıyorum varlığını. Anneme Mektuplar %17 indirimli "Ağır bir ta ... Mektubunuz Var -:- -:- Canım Anneme Mektup ... . Anneme Mektuplar %17 indirimli "Ağır bir taş gibi oturdu Anneme Mefcfup/ar yüreğimin üstüne yıllarca. Eserin yayınlanmış şekli elime geçince aıh dinginliği için. İki mektup da kızlarından annelerine yazılmış. Hem çocuklara, hem de annelere örnek olması için ikisini de yayımlıyor ve şimdiden tüm anneleri kutluyorum. Anneler ne kadar sevildiklerini bilemezler. Anneye mektup - Anneler günü mektup - Anneme mektup. Herkes beni güçlü sanıyor anne. Sanki yirmiüç değil yedi yaşındayım. Sana o kadar ihtiyacım var ki anne. Sakın beni sensiz bırakma....