Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ay'ın Çevresinde e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ay'ın Çevresinde PDF EPUB


Jules Verne

Ay'ın Çevresinde - Jules Verne pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jules Verne
DOSYA BOYUTU 11,56
TARİH 2019-05-08
ISBN 6052944868
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Amerika Birleşik Devletleri’nde hayal gücü çağdaşlarının ötesinde olan bir adam vardı: Barbicane. Bu cesur kaşifin en büyük hayali ise bir gülle ile Ay’a gidip sonrasında yeniden dünyaya dönebilmekti. Bu fikrini açıkladığında tüm dünyada yer yerinden oynadı ve üç cesur adam Barbicane, Yüzbaşı Nicholl ve Michel Ardan büyük bir topun ucuna konulan devasa bir gülle ile Ay’a gitmeyi başardı.

...... Ay'ın Çevresinde kitabının kısa özetini okumadan önce şunu belirtelim ki bu özet alıntıdır ... Ay'ın Çevresinde Uzaylılar mı Görüldü? Şok Görüntüler - Internet Haber ... . Ay'a Yolculuk ile başlayan çılgın macera, Ay'ın Çevresinde ile devam ediyor. Ay'ın Çevresinde Kısa Özet. Bu kitap, bu üç çılgın maceracının uzay aracıyla Dünya'dan ayrıldıktan sonra, Ay'a olan yolculuklarında başlarından geçenleri anlatır. Ana Sayfa. Ayın Çevresinde. Ayın çevresinde. Barkod 9786057921444. Stok Durumu VAR. Ancak kısa bir süre sonra merminin hedefinde ... Ayın Çevresinde - Kitap Vikitap ... . Ayın çevresinde. Barkod 9786057921444. Stok Durumu VAR. Ancak kısa bir süre sonra merminin hedefinden saptığı ve Ay'ın uydusu haline geldiği fark edilir. Ay'ın Çevresinde Ay kâşiflerinin Dünya'dan ayrıldıktan sonra başına gelenleri anlatmaktadır. Dünyamızın tek uydusu olan ay'ın evreleri hakkında bazı bilgilerin bulunduğu yazımıza başlıyoruz. Ay 'ın Yer 'in çevresinde dolandığını biliyoruz. Ay'ın Çevresinde Seyahat en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Ay'ın Çevresinde Seyahat satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Ayın çevresindeki ışık halkasına HALE denir. Hale, sadece ay değil aynı zamanda güne gibi tüm gök cisimlerinin çevresinde görülen ışık halkasına verilen isimdir. Supermoon adı verilen ayın dünyaya en yakın olduğu önceki gün binlerce fotoğrafçı inanılmaz görüntüler çekti. Ay dünyaya 30.000 kilometre daha yakına gelmesi yılda birkez oluyor....