Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bilimsel Araştırmalarda SPSS İle İstatistik e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bilimsel Araştırmalarda SPSS İle İstatistik PDF EPUB


Prof. Dr. Selahattin Güriş

Bilimsel Araştırmalarda SPSS İle İstatistik - Prof. Dr. Selahattin Güriş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Selahattin Güriş
DOSYA BOYUTU 7,56
TARİH 2019-04-17
ISBN 9753535502
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çağımızda bilgisayarlar hızla gelişirken, bilgisayar paket programları da bunu izlemektedir. SPSS’ te pek çok farklı alanda yaygın olarak kullanılan bir bilgisayar paket programıdır. Bu kitap SPSS’in sosyal bilimlerde kullanımını teorik açıklamaların ardından yer verdiğimiz uygulamalarla açıklamaktadır. Böylece araştırmacılara, öğrencilere, kısaca SPSS öğrenmek isteyenlere destek olunması amaçlanmıştır. Yazarları memnun eden yazdıkları ile ilgili olumlu görüşler almak olsa da okuyucunun çalışmanın nasıl daha iyi olabileceği, kendileri için neler olsa daha çok yarar sağlayabilecekleri önemlidir. Bu baskıda da yazım hatalarını düzelttik, okurlardan gelen istekler üzerine yeni konular ve bunlarla ilgili uygulamalar ekledik. Ayrıca mevcut uygulamalara bilimsel yorumlar ve açıklamalar getirdik. Böylece özellikle araştırmacıların yapacakları çalışmaların sonuçlarını nasıl yazabileceklerini, nasıl yorumlayabileceklerini açıkladık. Sonuç olarak yapılan araştırma sonuçlarının raporlanmasının, makale ve tezlerin uygulamalarının sonuçlarının yazılmasının daha anlaşılır olacağını düşünüyoruz.

...üriş imzası taşıyan Bilimsel Araştırmalarda SPSS İle İstatistik pdf hakkında bilgi vereceğiz ... Bilimsel Araştırmalarda SPSS ile İstatistik - Selahattin Güriş ... . Daha sonra da indirme bağlantılarını sunacağız. Böylece araştırmacılara, öğrencilere, kısaca SPSS öğrenmek isteyenlere destek olunması amaçlanmıştır. Ayrıca mevcut uygulamalara bilimsel yorumlar ve açıklamalar getirdik. Bilimsel Araştırmalarda SPSS İle İstatistikÇağımızda bilgisayarlar hızla gelişirken, bilgisayar paket programları da bunu izlemektedir. SPSS' te pek çok farklı. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte ... Bilimsel Araştırmalarda SPSS ile İstatistik - Selahattin Güriş ... . SPSS' te pek çok farklı. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Bilimsel Araştırmalarda SPSS İle İstatistik. Bu kitap SPSS'in sosyal bilimlerde kullanımını teorik açıklamaların ardından yer verdiğimiz uygulamalarla açıklamaktadır. Ayrıca mevcut uygulamalara bilimsel yorumlar ve açıklamalar getirdik. Bilim ve bilimsel araştırmalar, istatistiğin temel kavramları, spss paket programı, spss ile temel işlemler ve Programı kullanabilmek, sonuçları yorumlayabilmek için istatistik bilgisi gerekmektedir. Alış-Veriş Listeme Ekle. Bilimsel Araştırmalarda SPSS ile İstatistik. İstatistik bilimsel araştırmaların bilgisayarlar ve paket programlar ise günümüzde istatistiğin ayrılmaz bir parçasıdır. 28.80 TL. İstatistik ve SPSS ile ilgili temel açıklamaların ardından dördüncü bölümde SPSS ile değişkenler ve seriler ile yapılabilecek işlemler ile temel istatistiklerin uygulamaları yer almıştır. İstatistik ve SPSS ile ilgili temel açıklamaların ardından dördüncü bölümde SPSS ile değişkenler ve seriler ile yapılabilecek işlemler ile temel istatistiklerin uygulamaları yer almıştır. Böylece araştırmacılara, öğrencilere, kısaca SPSS öğrenmek isteyenlere destek olunması amaçlanmıştır. Ayrıca mevcut uygulamalara bilimsel yorumlar ve açıklamalar getirdik. 42.75 TL. Çağımızda bilgisayarlar hızla gelişirken, bilgisayar paket programları da bunu izlemektedir. SPSS' te pek çok farklı alanda yaygın olarak kullanılan bir bilgisayar paket programıdır. İstatistik ve SPSS ile ilgili temel açıklamaların ardından dördüncü bölümde SPSS ile değişkenler ve seriler ile yapılabilecek işlemler ile temel istatistiklerin uygulamaları yer almıştır. Melek Astar, Selahattin Güriş. İstatistik bilimsel araştırm...