Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dikkat - Zeka 1. Sınıf Seti - 7 Yaş (7 Kitap) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dikkat - Zeka 1. Sınıf Seti - 7 Yaş (7 Kitap) PDF EPUB


Savaş Özdemir

Dikkat - Zeka 1. Sınıf Seti - 7 Yaş (7 Kitap) - Savaş Özdemir pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Savaş Özdemir
DOSYA BOYUTU 10,47
TARİH 2019-09-03
ISBN 6050831085
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Disiplinlerarası bağlantı sistemini etkin bir şekilde çalıştıran Dikkat Zeka setiyle okulda ve günlük hayatta daha başarılı ve üretken çocukların yetiştirilmesine yardımcı olmak hedefleniyor. Dikkat Zeka seti scamper, altı şapkalı eğitim metodugibi uluslararası kabul görmüş tekniklerden faydalanarak, akılcılık, esneklik, özgünlük ve zenginleştirme gibi üretkenliğin dört temel boyutunu esas alarak öğrencilerin eğlenerek, zevkli aktiviteler eşliğinde kazanımlar sağlamasına yardımcı olacak etkinliklerle donatıldı.Bu kazanımlardan bazıları aşağıdaki gibidir:Dikkat geliştirme, Odaklanma, Görsel Algı, İşitsel algı, duyduğunu anlama ve anlamlandırma, Dikkatini sürdürme, Düşünme becerilerini geliştirme, Eleştirel düşünce becerisi, Üretkenlik, Bilgileri birlikte kullanabilme, Planlama, Organize olma, Kısa süreli ve uzun süreli hafıza, Üç boyutlu algı, Hayal gücünü geliştirme, Yönerge izleme, Temel kodlama becerisi, Mantık yürütme, Analiz etme, Sonuca varma, Yargılama ve karar verme, Farklı yönlerden problem çözme, İlişki kurma, Benzerlikler, farklılıklar, absürtlükler, Iraksak düşünme, Tek başına düşünebilme ve hareket edebilme.

...kkat ve Zeka Akademisi Yayınları | 9786050831085 ... Dikkat Zeka 1. Sınıf Seti 7 Yaş (7 Kitap) - Mehmet Türkdoğan Fiyatı ... . Savaş Özdemir, Mehmet Türkdoğan. Disiplinlerarası bağlantı sistemini etkin bir şekilde çalıştıran Dikkat Zeka setiyle okulda ve günlük hayatta daha başarılı ve üretken çocukların yetiştirilmesine... Disiplinlerarası bağlantı sistemini etkin bir şekilde çalıştıran Dikkat Zeka setiyle okulda ve günlük hayatta daha başarılı ve üretken çocukların Dikkat - Zeka Ana Sınıfı Seti - 6 Yaş (7 Kitap). Mehmet Türkdoğan. Disiplinlerarası bağlantı ... Dikkat Zeka 1. Sınıf Seti - 7 Yaş (7 Kitap Takım) | bkmkitap.com ... . Mehmet Türkdoğan. Disiplinlerarası bağlantı sistemini etkin bir şekilde çalıştıran Dikkat Zeka setiyle okulda ve günlük hayatta daha başarılı ve üretken çocukların yetiştirilmesine yardımcı olmak... Geri Satıcı Açıklaması. Dikkat Zeka 1. Sınıf Seti - 7 Yaş (7 Kitap. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı il...