Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dünyayı Değiştiren Konuşmalar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dünyayı Değiştiren Konuşmalar PDF EPUB


Kollektif

Dünyayı Değiştiren Konuşmalar - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 9,3
TARİH 2019-05-02
ISBN 6057611086
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Savaş çağrılarından ateşkeslere, özgürlük isyanlarından ilham kaynağı sözlere, kutlamalardan anmalara kadar birçok konuşmayı derleyen bu merak uyandıran antoloji, önemli figürlerin seslerini tarihsel bağlamda bir araya getiriyor. Earl Spencer'ın Galler Prensesi olan kızı Diana’nın cenazesinde “Modern çağın en talihsiz kadını” dediği konuşması, Nikita Kruşçev'in 1956'daki “Gizli Söylev”i, Kevin Rudd’ın Avustralya’da kötü muamele gören Aborjinler için yaptığı tarihi savunması, Barack Obama’nın ABD başkanlık seçimlerindeki ilk zafer konuşması, Malala Yusufzay’ın BM Gençlik Meclisindeki eğitime destek çağrısı, İndira Gandi’nin kadın eğitiminin önemine dair görüşleri, Al Gore’un BM Bali İklim Değişikliği Konferansı’ndaki konuşması… Bunların yanı sıra, Martin Luther King’in “Bir hayalim var” ve “Vaat edilmiş toprakları gördüm” konuşmaları ile Nelson Mandela’nın coşkulu söylevleri de dâhil olmak üzere, modern dünyayı şekillendirmiş olan 50'nin üzerinde önemli tarihi figürün ilham veren konuşmaları bir araya geliyor. Her konuşmacının biyografisi ile konuşmasının önemi ve sonuçlarına yer verilen bu kitabı, dünya tarihinin sürükleyici bir özeti olarak okuyacaksınız.

...buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji ... Dünyayı Değiştiren Konuşmalar | bkmkitap.com ... .com'dan sipariş verebilirsiniz. 14.70 €. ...Martin Luther King'in "Bir hayalim var" ve "Vaat edilmiş toprakları gördüm" konuşmaları ile Nelson Mandela'nın coşkulu söylevleri de dâhil olmak üzere, modern dünyayı şekillendirmiş olan... 35 TL. Bunların yanı sıra, Martin Luther King'in "Bir hayalim var" ve "Vaat edilmiş toprakları gördüm" konuşmaları ile Nelson Mandela'nın coşkulu söylevleri de dâhil olmak üzere, modern dünyayı... Dünyayı Değiştiren Konuşmalar Tarih Sav ... Dünyayı Değiştiren Konuşmalar - Kalem Gazetesi ... ... Dünyayı Değiştiren Konuşmalar Tarih SavaŸ ‡a§rlarndan ateŸkeslere, "zgrlk isyanlarndan ilham kayna§ s"zlere, kutlamalardan İNDİGO KİTAP KOLEKTİF. 31.50 TL. Dünyayı Değiştiren Konuşmalar - Savaş çağrılarından ateşkeslere, özgürlük isyanlarından ilham kaynağı sözlere, kutlamalardan anmalara kadar birçok konuşmayı derleyen bu merak... İndigo Yayınları Kolektif'nin hazırlayıp İndigo Yayınları tarafından sunulan Dünyayı Değiştiren Konuşmalar kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. Kolektif. Savaş çağrılarından ateşkeslere, özgürlük isyanlarından ilham kaynağı sözlere, kutlamalardan anmalara kadar birçok konuşmayı derleyen bu merak uyandıran antoloji... 25.90 TL. ...Martin Luther King'in "Bir hayalim var" ve "Vaat edilmiş toprakları gördüm" konuşmaları ile Nelson Mandela'nın coşkulu söylevleri de dâhil olmak üzere, modern dünyayı şekillendirmiş olan... 24.94 TL. ...Martin Luther King'in "Bir hayalim var" ve "Vaat edilmiş toprakları gördüm" konuşmaları ile Nelson Mandela'nın coşkulu söylevleri de dâhil olmak üzere, modern dünyayı şekillendirmiş olan... 24.15 TL. İNDİGO KİTAP , Dünyayı Değiştiren Konuşmalar için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Araştırma - İnceleme. Dünyayı Değiştiren Konuşmalar. Dünyayı Değiştiren Konuşmalar. Yeni. Ücretsiz Kargo. Dünyayı Değiştiren Konuşmalar 412387 İndigo Kitap. https://www.kitapsitesi.com/urun/dunyayi-degistiren-konusmalar. 26.25 TL. Dünyayı Değiştiren Konuşmalar-İndigo Kitap- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Araştırma - İnceleme. Dünyayı Değiştiren Konuşmalar. Dünyayı Değiştiren Konuşmalar. Yeni. Ücretsiz Kargo. 21 TL. Bunların yanı sıra...