Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gitmediğim Bir Yerde e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gitmediğim Bir Yerde PDF EPUB


İlhami Sidar

Gitmediğim Bir Yerde - İlhami Sidar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İlhami Sidar
DOSYA BOYUTU 11,76
TARİH 2019-06-20
ISBN 6053759591
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İlhami Sidar, Gitmediğim Bir Yerde ile okura katmanlı bir okuma vadediyor. Dokusu bozulan kadim bir şehrin, güzellikleriyle zamana meydan okuyan mimari yapıların, ölümlerin ve bitmek bilmeyen çatışmaların arasında ayakta kalmaya çabalayan, entelektüel çevrenin ama en çok da sevgiyi arzulayan fakat bu arzuya karşılık bulamayan insanların hikâyesini anlatıyor. Gitmediğim Bir Yerde; kışkırtıcı anlatımı, şiirsel dili, güçlü ve şaşırtıcı kurgusuyla edebiyatseverlerin sindire sindire okuyacağı, satır aralarında başka kitaplara ve yazarlara rastlayacağı sarsıcı bir roman. "Günümüz insanı çok hızlı dalıyor günübirlik ilişkilere, neyi tükettiğinin farkında olmadan, duygularını, onu var eden nedenleri, aslında kendini tüketip durduğunun farkında olmadan. Baudelaire’in, sonsuzun tek bir anda geçicilikte var oluşu öngörüsünden uzak. Bir anın sonsuza dönüşebilmesi için, o anın içselleştirilerek anlam ötesi bir metafora tekabül etmesi gerek oysa. Her türlü tensel gerilimi içeren küçücük bir dokunuştan tutun Sadevari bir eğilimle bedenin her türlü aşağılanmaya maruz bırakıldığı cinsel sapkınlıklara kadar her şey, sürekli tüketilip kara bir delik tarafından yutulmakta ve sonra paylaşımlardan artakalan içi boşaltılmış ilişkiler, tecavüze uğramış devasa bir bedenin ayrı uzuvları gibi koca kozmosta dağılıp gitmekte."

...Sidar, Gitmediğim Bir Yerde ile okura katmanlı bir okuma vadediyor ... Hiç Gitmediğim Bir Yerde Şiiri - Edward Estlin Cummings ... . artakalan içi boşaltılmış ilişkiler, tecavüze uğramış devasa bir bedenin ayrı uzuvları gibi koca kozmosta dağılıp gitmekte." hiç gitmediğim bir yerde, sevinçle ötesinde. her türlü yaşantının, kendi sessizliği var gözlerinin: en ince kımıltında bir şey var içime gömen beni, bir şey dokunamayacağım kadar bana yakın. epicas prof zihni epik :Pp. Bhutan 7784 Cevap. Hiç Gitmediğim Bi ... Gitmediğim Bir Yerde | bkmkitap.com ... . epicas prof zihni epik :Pp. Bhutan 7784 Cevap. Hiç Gitmediğim Bir Yerde. Ütopim koşulların reddettiği yerde bende size kosuyorum böyle nacizane :) epicas prof zihni epik :Pp. Gitmediğim Bir Yerde kitabı pdf indirmek için geldiniz. 1941-01-01 yılında yayınlanan Gitmediğim Bir Yerde , 1. Baskı ve Roman (Yerli) kategorisinde yer almaktadır....