Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hayrettin 1 / Taşların Sırrı (Ciltli) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hayrettin 1 / Taşların Sırrı (Ciltli) PDF EPUB


İmran Aksoy

Hayrettin 1 / Taşların Sırrı (Ciltli) - İmran Aksoy pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İmran Aksoy
DOSYA BOYUTU 7,9
TARİH 2019-04-25
ISBN 6053706908
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hayrettin ve arkadaşları, bu yıl biraz daha büyümüşler. Araya giren üç aylık tatil, onların çenesini bir hayli açmış. Hem kendi aralarında muhabbet etmekte hem de okula yeni gelen Sosyal Bilgiler öğretmenini beklemekteler... İşte beklenen o an geldi bile... Sınıfın kapısı yavaş yavaş açıldı. Bilin bakalım içeriye kim girdi? Bu gizemli misafir, ne amaçla buradaydı? İlerleyen sayfalarda kahramanlarımızı daha hangi sürprizler beklemekteydi? Hayrettin’in telefonundaki profil resminin gizemi neydi? Tüm bu soruların cevabını merak ediyorsanız haydi, hemen başlayın “TAŞLARIN SIRRI”nı okumaya!

...ydi, hemen başlayın "Taşların Sırrı"nı okumaya! 18 ... Hayrettin 1 / Taşların Sırrı (Ciltli) - İmran Aksoy | kitapyurdu.com ... .75 TL. Hayrettin'in telefonundaki profil resminin gizemi neydi? Tüm bu soruların cevabını merak ediyorsanız haydi, hemen başlayın "Taşların Sırrı"nı okumaya! Taşların Sırrı - Hayrettin 1 en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Taşların Sırrı - Hayrettin 1. Hayrettin ve arkadaşları, bu yıl biraz daha büyümüşler. Ad: Taşların Sırrı - Hayrettin 1, Yazar: İmran Aks ... Hayrettin 1 - Taşların Sırrı ... . Ad: Taşların Sırrı - Hayrettin 1, Yazar: İmran Aksoy, Yayınevi: Nar Yayınları, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Çocuk Kitapları Roman-Öykü, En Düşük Fiyat: 12.5 TL, Teklif Sayısı: 24... Hayrettin'in telefonundaki profil resminin gizemi neydi? Tüm bu soruların cevabını merak ediyorsanız haydi, hemen başlayın "Taşların Sırrı"nı okumaya!...